Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Yucca Shidigera 450 mg/120 kps

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€18,90
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu. Yucca týmto spôsobom napomáha detoxikácii organizmu a k odstraňovaniu usadenín z čreva i stien.

BALENIE:

120 kps (450 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Prvý týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu večer
  • Druhý týždeň: 2 kapsuly ráno na lačno a 2 kapsuly večer
  • Ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno aj večer

ZLOŽENIE:

Yucca Shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), farbivo oxid titaničitý.

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov. Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.