Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Tryptofan B+ 500 mg/60 kps

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€18,30
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorá okrem syntézy proteínov má významnú úlohu v centrálnom nervovom systéme ako prekurzor neurotransmitera serotonínu (hormón dobrej nálady) a hormónu hypofýzy melatonínu (spánkový hormón). Vitamíny B6 a B3 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, prispievajú tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Tryptofan B+ pozitívne prispieva k zlepšeniu nálady, lepšiemu zvládnutiu stresových situácií, nervozity a napätia počas dňa a na skvalitnenie spánku počas noci.

BALENIE:

60 kapsúl

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Dospelí 2 × 1 až 2 kapsule ráno a večer
  • Užívajte na lačný alebo poloprázdny žalúdok

POUŽITIE:

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

ZLOŽENIE:

L-tryptofan, vit.B6 (pyridoxínhydrochlorid), Vitamín B3 (nikotínamid), živočíšna želatína, oxid titáničitý.

UPOZORNENIE:

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osobám s poruchou činnosti obličiek, pečene a čriev odporúčame konzultovať užívanie prípravku s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.