Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Premium L-Carnosine 375 mg/60 kps + darček

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€45,90
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Premium L-Carnosine zvyšuje vitalitu a podporuje regeneráciu buniek. Udržiava organizmus po dlhší čas fyzicky aktívnejší, vitálnejší a odolnejší voči vonkajším negatívnym vplyvom. Dodáva buknám energiu, čím zvyšuje výkon, silu a vytrvalosť. L-karnozín a koenzým Q10 sa v organizme prirodzene tvoria, avšak vekom, vonkajšími i vnútornými vplyvmi sa ich koncentrácia a produkcia znižuje, čo vedie ku starnutiu a poklesu energie. L-karnozín je biologicky aktívny dipeptid, ktorý sa v organizme najviac vyskytuje v kostrových svaloch a mozgu. Spolu s vitamínom E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

BALENIE:

60 kps (375 mg) + Acidofit ako darček

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1 kps denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

ZLOŽENIE:

L-karnozín, koenzým Q10, vitamín E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.