Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Kreatin Pure 500 g/100 dávok

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€29,60
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je ideálny pri výbušných športoch (kulturistika, vzpieranie, crossfit...) na celkovú silu a rýchlosť. Dostatok kreatínu napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát), vo forme kreatínfosfátu, ktorý je využívaný po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri opakovaných vysokointenzívnych cvičeniach s krátkymi intervalmi odpočinku. Denný príjem kreatínu (3 g) môže zvýšiť účinok odporového tréningu a svalovú silu u ľudí starších ako 55 rokov.

BALENIE:

500 g (100 dávok) / 1000 g (200 dávok)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Zaťažovacia fáza (1. týždeň): 5g kreatínu 4–5 x denne. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom
  • Udržiavacia fáza (4–6 týždňov): 5g kreatínu 1–2 x denne
  • Najlepšie užívať nalačno so sacharidovým nápojom (cukry sú dôležité na prenos kreatínu do bunky), pred tréningom a pred spaním
  • Odporúčame 2 týždňovú prestávku medzi ďalším užívaním

PRÍPRAVA:

1 odmerku prášku (5 g) rozmiešajte v 250 – 300 ml sladkej vody alebo džúsu. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer Koktail, EnergoFit, HypoFit).

ZLOŽENIE:

Kreatín - monohydrát.

UPOZORNENIE:

Nie je určený pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.