Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Amino 2500, 2500 mg/200 tbl

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€26,60
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Amino 2500 v tabletovej forme s rôznymi bielkovinovými mikrofrakciami, ktoré sú biologicky vysoko aktívne a dokážu až niekoľkonásobne urýchliť tvorbu svalovej hmoty, čím sa dosiahne okamžitý anabolický efekt. Napomáhajú ochrane a rastu svalovej hmoty a regenerácii organizmu. Pozitívne ovplyvňujú športovú výkonnosť a zabezpečujú pozitívnu dusíkovú bilanciu. Jeho užívaním nedochádza k žiadnym stratám a svalovým úbytkom.

BALENIE:

200 tbl (2500 mg) / 700 tbl (2500 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

V závislosti od náročnosti tréningu, telesnej hmotnosti a užívania iných proteínových doplnkov, doporučujeme rozdeliť dávky:

 

  • Medzi jednotlivé jedlá (pre zvýšenie denného príjmu kvalitných bielkovín)
  • Ineď po tréningu (v tejto dobe je intenzita obnovy svalových bielkovín najvyššia)
  • Pred spaním (môže sa pozitívne ovplyvniť účinnosť rastového hormónu, ktorý je zodpovedný za stavbu a silu svalových buniek): minimálna dávka 3 až 5 tabliet denne
  • Odporúčaný denný príjem bielkovín na efektívny a rýchly nárast svalovej hmoty je 2 g na 1 kg telesnej hmotnosti
  • Deti od 8 rokov: 3 až 5 tabliet denne v závislosti od náročnosti tréningu

 

ZLOŽENIE:

Srvátkový proteínový koncentrát (2,3 g), prídavné látky: fosforečnan divápenatý, fosforečnan trivápenatý, stearan horečnatý.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 14 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.