Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nonmigran 365 mg/60 kps

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€17,20
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky, ktoré podporujú relaxáciu, správnu funkciu obehovej sústavy a menopauzálny komfort. Vitamín B2 prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a normálnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín C udržuje normálnu funkciu imunitného, nervového systému a prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

BALENIE:

60 kps (365 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Dospelí: 1× denne 1 kps.

ZLOŽENIE:

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

UPOZORNENIE:

Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.