Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Probiodom 400 mg/60 kps

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€14,80
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiodom obsahuje rôzne druhy probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu črevných baktérii, a tým prispievajú k správnemu tráveniu. Osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V 1 grame sa nachádza až 2,5 miliardy probiotických kultúr. Prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS), tvoria vo výžižovom doplnku ideálny zdroj energie pre rast priateľských črevných bektérii, predovšetkým bifidobaktérii a laktobacilov. Tieto štiepia zložité molekuly FOS, čím vznikajú látky, ktoré vytvárajú nepriaznicé podmienky pre rast a rozmnožovanie nežiaducich baktérii.

BALENIE:

30 kps (400 mg) / 60 kps (400 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Dospelí: 2 – 6 kapsúl
  • Deti od 3 rokov: 1 – 3 kapsule

ZLOŽENIE:

Kukuričný škrob, maltodextrín, inulín, chlorid draselný, rody baktérií, sulfid horečnatý, fruktooligosacha­ridy (FOS), enzýmy (amyláza), vanilkový prášok, sulfid manganistý, želatinová kapsula – farbivo (oxid titaničitý).

Probiotické kmene baktérií v 1 kps probiotík: Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19.

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Poznámka: Výrobok je vhodný pre celiatikov(ne­obsahuje zdroj lepku). Výrobok je vhodný pre diabetikov (je potrebné započítať príjem sacharidov do denných jednotiek).