Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum WOMEN - PYRUVATE CAPS (90 kapsúl)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€7
Skladom

DIETETICKÁ ÚČINNÁ LÁTKA - Kapsuly na podporu výživy obsahujúce 100 % pyruvát vápenatý.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistý, 100% pyruvát vápenatý, výživový doplnok vo forme kapsúl.

Pyruvát vápenatý je veľmi populárny výživový doplnok, ktorý si právom získal povesť pozitívneho doplnku stravy a zmeny životného štýlu z viacerých dôvodov. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú základnými kameňmi trvalého odbúravania tukov. Na podporu pravidelného cvičenia a uvedomelého stravovania je pyruvát vápenatý jedným z najobľúbenejších moderných doplnkov stravy, od nadšencov chudnutia až po hobby športovcov a vrcholových športovcov.

Pre vás, ak

  • aktívne športujete,
  • držíte diétu,
  • z akéhokoľvek dôvodu nemôžete cvičiť a hľadáte riešenie, ktoré podporuje zmenu životného štýlu bez ohľadu na cvičenie, alebo jednoducho chcete dosiahnuť svoje ciele a čo najlepšie využiť obdobie diéty!

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 1 kapsula / denná dávka: 3 kapsule) Užívajte jednu dávku (1 kapsula) počas dňa s 3 hlavnými jedlami. Prípadne užite celú dennú dávku (3 kapsuly) 20 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE - Skladujte v uzavretom obale pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Zloženie: pyruvát vápenatý (s obsahom vápnika 15%), obal kapsuly (želatína), maltodextrín, plnidlo (celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Výživové hodnoty

1 porcia: 1 kapsula. Denná dávka: 3 kapsuly. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

 

/ 1 kapsula

/ 3 kapsuly

Pyruvát vápenatý
- z toho vápnik

750 mg
112,5 mg (14%*)

2250 mg
337,5 mg (42%*)

*NRV%: Percento referenčnej hodnoty denného príjmu priemerného dospelého.

Informácie o alergénoch: vyrobené v závode, ktorý spracováva lepok, mlieko, sóju, vajcia a orechy.