Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum WOMEN - LIQUID MSM+C HYALURON COLLAGEN (500 ml)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€11
Skladom Skladom Skladom Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

MSM+C+Hyaluron+Kollagén Liquid obsahuje 3000 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu denne. Bol vytvorený špeciálne pre ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je kolagén populárny?

Kolagén je už dlho obľúbenou zložkou kozmetických výrobkov vďaka mnohým známym pozitívnym vlastnostiam, ktoré ho urobili takým populárnym.

Vedeli ste, že? Produkcia kolagénu v tele môže začať klesať už v polovici dvadsiatky, keď na starnutie ani nepomyslíme. S pribúdajúcim vekom sa už výrazne zvyšuje úbytok kolagénu, čo môže viesť k viditeľným známkam starnutia.

Nutriversum MSM+C Hyaluron Collagen Liquid je kolagénový nápoj, ktorý vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej, MSM a vitamínu C dodáva správne množstvo kolagénu pre váš každodenný život. Jeho obzvlášť ovocné príchute sú také lákavé, že určite nevynecháte ani jeden deň konzumácie, či už je vaším cieľom starostlivosť o krásu alebo posilnenie imunity!

Vďaka tekutému zloženiu môžu tento výnimočný komplex účinných látok konzumovať aj tí, ktorým nevyhovuje kapsulová verzia alebo nemajú radi zložité miešanie práškov. Nápojovú verziu môžete konzumovať samostatne pomocou odmerky alebo ju primiešať do obľúbeného nápoja.

Hlavné zložky

 

  • 100% hydrolyzovaný hovädzí kolagén
  • Vitamín C
  • Kyselina hyalurónová

Kolagénový nápoj so silou kyseliny hyalurónovej

Kombinácia kolagénu a kyseliny hyalurónovej sa nachádza v mnohých kozmetických výrobkoch.

 

Výsledkom je tekutý kolagénový nápoj Nutriversum MSM+C Hyaluron Collagen, ktorý okrem kolagénu obsahuje aj kyselinu hyalurónovú.

Obsahuje aj MSM a vitamín C, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu v tele. MSM je zlúčenina síry, o ktorej je známe, že sa hojne vyskytuje vo všetkých živých organizmoch vrátane nás.

Základom nášho jedinečného kolagénového nápoja je minerálna voda z hlbín našej matky Zeme, ktorá je bohatá aj na vápnik a horčík. Má prirodzený obsah minerálov, ktoré pomáhajú udržiavať dobré zdravie.

Výhody MSM+C Hyaluron Collagen Tekutý kolagénový nápoj

 

  • Vysoko aktívny koncentrát tekutého kolagénového nápoja, ktorý možno vďaka jeho intenzívnej ovocnej príchuti ochutiť akýmkoľvek nápojom.
  • Obsahuje 3000 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu v dennej dávke.
  • Nutriversum MSM+C Hyaluron Collagen Tekutý kolagénový nápoj obsahuje okrem kolagénu aj kyselinu hyalurónovú, MSM a vitamín C, ktoré sú skvelé pre vaše ciele.
  • Pridáva prírodné minerály, ktoré vám pomôžu zostať zdravý.
Vitamín C tiež prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

 

Kedy si vybrať tekutý kolagén?

 

  • Keď hľadáte prípravok s komplexnou účinnou látkou,
  • Ak hľadáte roztok, ktorý je okamžite vstrebateľný a ľahko využiteľný,
  • Ak chcete ľahko piteľný, chutný kolagénový nápoj.

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 25 ml)

 

Užívajte jednu dávku (25 ml) denne s posledným jedlom alebo tesne pred spaním!

Prípravok môžete konzumovať samostatne alebo ho pridať do svojho obľúbeného nápoja!

 

SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste a vyhýbajte sa nadmernému teplu. Uchovávajte mimo dosahu detí.Po otvorení môžete výrobok skladovať v chladničke.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok bol vyrobený v závode, ktorý spracováva orechy, lieskové orechy, obilniny, sezam, lepok a sóju. Môže obsahovať stopy iných semien. Výrobok bol vyrobený v závode, ktorý spracováva orechy, lieskové orechy, obilniny, sezam, lepok a sóju. Môže obsahovať stopy iných semien.