Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - VITAMIN WOMEN (vitamín pre ženy) 60 tabliet

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€7,50
Skladom (3 ks)

DOKONALÝ MULTIVITAMÍN PRE ŽENY
Multivitamínový a minerálny komplex s výnimočne vysokým obsahom antioxidantov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bez cukru

Vedeli ste to?

Vitamín pre ženy je výživový doplnok určený na podporu zdravia žien a uspokojenie ich špecifických výživových potrieb.

Ženské vitamíny zvyčajne obsahujú zložky, ktoré môžu pomôcť uspokojiť a podporiť špecifické potreby ženského organizmu.

Potreby žien v oblasti vitamínov sú veľmi rôznorodé a v každej fáze života odlišné, preto väčšina ženských multivitamínov obsahuje rozšírené alebo špecifické živiny, ako je kyselina listová, železo, vápnik alebo zložky, ktoré pomáhajú správnemu fungovaniu ženských hormónov.

Preto si myslíme, že je dôležité prísť s produktom, ktorý podporuje špecifické potreby žien. Nutriversum Vitamin Women Women's Multivitamín je komplex vitamínov a minerálov špeciálne vyvinutý pre ženy, s výnimočne vysokým obsahom antioxidantov, ktorý zabezpečuje podporu ženského organizmu.

Kombinuje 12 vitamínov, 11 minerálov a 7 antioxidantov v jednej kapsule. Objavte vitamínové vlastnosti Nutriversum Vitamin Women pre ženy!

Kľúčové vlastnosti

 

  • 12 druhov vitamínov
  • 11 druhov minerálov
  • 7 antioxidantov

Ženské telo je úžasné - podporte ho komplexným doplnkom!

 

Vedeli ste, že dámy a muži majú často úplne odlišné potreby? Pri vývoji multivitamínu pre ženy Nutriversum Vitamin Women sme si dali záležať na tom, aby sme do jednej kapsule zahrnuli všetky zložky, ktoré môžu podporiť slabšie pohlavie, a samozrejme sme nezabudli na dostatok antioxidantov!

Spomeňme len hlavné vitamíny vo Vitamíne pre ženy - Vitamín A zohráva úlohu pri diferenciácii buniek, zatiaľ čo tiamín, riboflavín, vitamín B6, kyselina pantoténová a niacín sa podieľajú na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu. Vitamín B12 znižuje únavu a vyčerpanosť, zatiaľ čo vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu, zdraviu kostí a normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D udržiava zdravú funkciu svalov a vitamín E chráni bunky pred oxidačným stresom.

Prínosy vitamínu Ženy

 

  • Komplexné zložky v kombinácii s vynikajúcim obsahom antioxidantov.
  • V jednej kapsule nájdete najdôležitejšie ženské prípravky.
  • Vďaka komplexným účinným látkam môžete podporiť správne fungovanie svojho organizmu.
Prípravok predstavuje vynikajúci komplex vitamínov a minerálov rozpustných vo vode a v tukoch, ktoré sú nevyhnutné pre ženský organizmus.

 

Kedy zvoliť formu tabliet?

 

  • Keď chcete účinné látky dostať do svojho tela rýchlo a pohodlne,
  • Keď chcete komplex ženských vitamínov v tabletkách,
  • Ak chcete dostať potrebné účinné látky vo forme tabliet.

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 2 tablety)

 

Užite jednu dávku (2 tablety) s prvým jedlom a dostatočným množstvom tekutín!

Tip Nutriversum: výrobok je vo forme tabliet, preto sa odporúča konzumovať ho s veľkým množstvom tekutiny pre ľahšie prehĺtanie!

 

SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok bol vyrobený v závode, ktorý spracováva orechy, lieskové orechy, obilniny, sezam, lepok a sóju. Môže obsahovať stopy iných semien.