Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - JOINT GUARD PACK (mesačný balík na ochranu kĺbov)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€19,70
Skladom (1 ks)

OCHRANA KĹBOV
Joint Guard Pack, komplexný mesačný balík na ochranu kĺbov. Kombinované zloženie na podporu zdravia kĺbov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedeli ste to?

Complex Joint Protector je kombinovaný produkt, ktorý obsahuje niekoľko zložiek na podporu zdravia kĺbov. Obsahuje aktívne zložky, ako je MSM, vitamín C, kyselina hyalurónová a kolagén.

Ste zaneprázdnení a často si nemôžete spomenúť na vitamíny, ktoré ste užili? Potom je balík komplexnej ochrany kĺbov Joint Guard určený práve pre vás! Výhodou balenia Complex Joint Guard je, že kombinuje niekoľko vitamínov a živín v jednom vrecúšku, vďaka čomu ľahko a pohodlne dodáva živiny, ktoré vaše kĺby potrebujú.

Vitamíny a živiny vo vrecúšku pôsobia komplementárne, aby poskytli optimálnu podporu kĺbom. Jeho držiak je ako dizajnový prvok vo vašej kuchyni, obsahuje 30 vrecúšok alebo zásobu na 1 mesiac. To vám pomôže pravidelne a dôsledne užívať vitamíny.

Cvičíte pravidelne a máte obavy o ochranu svojich kĺbov? Nutriversum Joint Guard Pack je komplexný prípravok na ochranu kĺbov, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a dostať sa do formy pred veľkými výzvami.

Čo je súčasťou balenia?

 

 • 1 vrecúško (30 vrecúšok v škatuľke):
 • 2 tablety Joint Guard
 • 2 kapsuly MSM+C+Hyaluon+Kollagén
 • 1 kapsula glukozamínu
 • 1 kapsula Bosweilla Serrata

Kľúčové vlastnosti

 • 6 tabliet v jednom vrecúšku
 • Mimoriadne vysoký obsah účinných látok
 • Praktický dávkovač

Chuťové balenie so všetkým, čo potrebujete

Naše obľúbené tablety Joint Guard boli teraz obohatené o ešte viac extra zložiek vrátane glukozamín sulfátu, MSM, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a kolagénu, plusvýťažok z Bosweilla Serrata, ktorý sa v tradičnej medicíne používa už stáročia.

Vieme, že náročné pracovné dni často nedovoľujú získať čas na prísun potrebných vitamínov. Preto sme pre vaše pohodlie a jednoduchosť vybrali najdôležitejšie vitamíny na podporu kĺbov počas najnáročnejších fyzických aktivít do balenia Komplexná ochrana kĺbov.

Balíček Nutriversum Ochrana kĺbov obsahuje všetky vitamíny a živiny, ktoré môžupodporiť vaše kĺby, takže nemusíte kupovať niekoľko produktov naraz. Pohodlie a účinnosť v jednej taške!

Výhody balíka komplexnej ochrany kĺbov

 

 • Mimoriadne vysoký obsah účinných látok na podporu stavu vašich kĺbov
 • 30 vrecúšok v jednom balení, ktoré vám pomôže užívať pohodlnú dennú dávku.
 • Podporte zdravie svojich kĺbov a pomôžte zmierniť kĺbové ťažkosti.
vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a prostredníctvom neho k udržaniu normálnej funkcie ciev, normálnej štruktúry kostí a normálnej funkcie chrupaviek.

Kedy si vybrať tento produkt?

 

 • Keď hľadáte vhodný a komplexný prípravok na ochranu kĺbov,
 • Ak hľadáte komplexný prípravok s vysokým obsahom účinných látok,
 • Ak nechcete zabudnúť užiť niektorý z vitamínov.

 

 

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 1 balenie)

Skonzumujte jednu dávku (1 vrecúško) ráno s dostatočným množstvom tekutín alebo postupujte podľa nižšie uvedených pokynov, aby ste dosiahli lepšie účinky!

SKLADOVANIE

Každé vrecko by sa malo skladovať uzavreté, pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!