Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - FOOD - PROTEIN CRUNCHY 190g

Novinka Tip
1 hodnotenie
Značka: Nutriversum
–29 % €7
Skladom Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Chrumkavé guličky na báze hráškového a ryžového proteínu, obalené v čokoláde, so sladidlom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúsky hráškového a ryžového proteínu obalené čokoládou so sladidlom.

 

Ak sa snažíte udržiavať zdravý životný štýl okrem iného aj vyváženou stravou, ktorá neobsahuje telu škodlivé živiny, určite ste sa museli vzdať aj mnohých pochúťok, ktoré život ponúka. Vieme, že je to ťažké a často by nebolo lákavé vzdať sa pochúťok, ktoré môžu byť pre iných každodenné, pretože alternatívy pochúťok, ktoré sľubujú kulinársky zážitok,  sú obmedzené.

 

V Nutriversum usilovne pracujú na tom, aby zdravá, vyvážená strava bola čo najrozmanitejšia a najjednoduchšia! Takto sa zrodila najnovšia pochúťka: Protein Crunchy!

 

Ale čo to vlastne Crunchy je?

 

Crunchy nie je nič iné ako chrumkavé, lahodné riešenie vašej túžby po sladkostiach! Chrumkavé guličky s vysokým obsahom bielkovín sme namáčali do prémiovej bielej, mliečnej čokolády bez cukru alebo vegánskej horkej čokolády a na často monotónnom stole uvedomelej výživy sme tak vykúzlili lahôdku, aká tu ešte nebola!

 

Skúste to aj Vy!

 

Pre koho odporúčame?

 

Pre Vás, ak

 - dodržujete zdravý životný štýl,

 - aktívne športujete,

 - držíte diétu,

 - máte silnú túžbu po sladkostiach,

 - alebo sa jednoducho radi rozmaznávate tými najchutnejšími a v neposlednom rade zdravými ingredienciami modernej výživy!

 

Skúste to sami!

 

Ako konzumovať?

Jedzte Crunchy ráno, na poludnie, večer alebo keď je to vhodné pre Vás, môžete posypať kašu alebo koláče, plniť do palaciniek alebo jednoduch jedzte s polievkovou lyžicou z krabičky. ;)

 

 

Zloženie: 

Crunchy s mliečnou čokoládou - ingrediencie: čokoládová poleva 65% [kakaové maslo, kakaová pasta, sladidlo (maltitol), sušené odstredené mlieko, sójový lecitín, vanilková aróma], kúsky vločiek 35% (hrachový proteín, ryžová múka, čokoládová aróma a morská soľ).

Crunchy s bielou čokoládou - ingrediencie: čokoládová poleva 65% [kakaové maslo, sladidlo (maltitol), sušené odstredené mlieko, sójový lecitín, vanilková aróma], kúsky vločiek 35% (hrachový proteín, ryžová múka, čokoládová aróma a morská soľ).

Crunchy s horkou čokoládou - ingrediencie: horká čokoládová poleva bez pridaného cukru 76% [prírodná kakaová pasta, sladidlo (maltitol), kakaové maslo, alkalizovaný kakaový prášok, emulgátor (sójový lecitín), vanilková aróma], vločky 23% (hrachový proteín, ryžová múka a kukuričná vláknina) , arabská guma, maltitol, šelak.

 

 Odporúčané použitie: Pridajte do svojich obľúbených jedál alebo konzumujte samostatne, priamo z fľaše!

 

 Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny účinok!

 

 Podmienky skladovania: Výrobok skladujte pri teplote 18-24°C s maximálnou vlhkosťou 60%. Po otvorení výrobok spotrebujte do 3 mesiacov!

 

Neobsahuje pridaný cukor. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

 

Výživové údaje - príchuť čokoládový mix:

 

/ 100 g

Energia

2051 kJ/492 kcal

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

24,5 g

14,3 g

Sacharidy

  z toho cukry

  z toho polyoly

45,8 g

4,9 g

29,1 g

Bielkoviny

31,7 g

Soľ

 0,3 g

 

Výživové údaje - príchuť vegan horká čokoláda:

 

/ 100 g

Energia

2079 kJ/501 kcal

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

30,1 g

17,9 g

Sacharidy

  z toho cukry

  z toho polyoly

39,9 g

0,02 g

27,3 g

Bielkoviny

20,8 g

Soľ

0,01 g