Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum- FLOW - LIQUID COLLAGEN 10 000 mg (lesné plody)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€12,65
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

S VITAMÍNOM B6
Collagen Liquid obsahuje 10 000 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu, arginín a vitamín B6 v jednej dávke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezlepkové
Bez laktózy

 

Kolagén je už desaťročia obľúbenou zložkou kozmetických výrobkov, pretože je známy mnohými pozitívnymi vlastnosťami, vďaka ktorým sa stal populárnym.

Kolagén je v ľudskom tele hojne zastúpená bielkovina, ale s pribúdajúcim vekom jeho množstvo klesá, takže jeho dopĺňanie z vonkajšieho zdroja na udržanie pružnosti pokožky a spojivových tkanív môže pomôcť spomaliť tento proces. Približne 75 % našej pokožky tvorí kolagén a kolagén tvorí asi 30 % všetkých bielkovín v našom tele, takže jeho úloha nie je zanedbateľná.

Okrem 10 000 mg kolagénu v megadávke obsahuje Collagen Liquid aj L-arginín a vitamín B6, ktorý sa podieľa na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu a podporuje nervový systém.

POUŽÍVANIE (1 dávka = 25 ml (2x12,5 ml))

Užívajte jednu dávku (25 ml) denne po poslednom jedle alebo pred spaním.

SKLADOVANIE

Po otvorení uchovávajte v chladničke, dobre uzavreté. Skladujte mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!