Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum FLOW - ISOTONIC DRINK 700 G

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€12,40
Skladom

ENERGIA A HYDRATÁCIA
Dodáva energiu, primerane hydratuje, nezaťažuje trávenie, čím podporuje športový výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobre premyslený recept na izotonický nápoj má dva dôležité aspekty. Jedným je vhodný obsah elektrolytov a druhým je ľahko dostupný obsah energie, ktorý je pre telo nevyhnutný. Ale čo sú to elektrolyty ?


Stručne povedané, sú to minerálne soli rozpustené v intracelulárnych a extracelulárnych telesných tekutinách. Samozrejme, tieto minerály sú samy o sebe mimoriadne dôležité pre udržanie normálneho fungovania nášho tela, ale počas športovania - a to platí najmä v prípade dlhodobých, vytrvalostných športov - je prítomnosť a náhrada týchto stopových prvkov mimoriadne dôležitá. Všetci športovci, ktorí prekonávajú svoje limity, majú skúsenosť, že výkonnosť klesá s pribúdajúcim časom tréningu a nevyhnutným nástupom únavy - nie vždy je to však spôsobené skutočnou únavou, pretože v mnohých prípadoch je dysfunkcia, ktorá vzniká počas cvičenia, spôsobená nedostatkom elektrolytov stratených počas potenia

Ďalšou vlastnosťou dobrého izotonického nápoja je už spomínaná, ľahko dostupná energia, t. j. obsah sacharidov. Kľúčom k správnej hydratácii a príjmu energie počas cvičenia je, aby sa obsah sacharidov v nápoji (spolu s primeraným obsahom elektrolytov) pohyboval medzi 4 % a 8 %. Táto koncentrácia dodáva telu palivo, ktoré pri dostatočnej hydratácii poskytuje dostatok energie, ale nezaťažuje trávenie natoľko, aby znížilo športový výkon

Komu odporúčame?

Pre vás, ak


  • vykonávate vytrvalostný šport alebo športy,
  • sa u vás často vyskytujú svalové kŕče,
  • je pre vás dôležité aj doplnenie energie počas dlhých tréningov,

alebo jednoducho hľadáte športový výživový doplnok, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele!

Vyskúšajte ho sami!POUŽÍVANIE (1 dávka = 35 g)

Zmiešajte jednu dávku (35 g) prášku Isotonic Drink s 500 ml studenej vody a konzumujte ho počas tréningu. Odmerka, ktorá je súčasťou balenia, slúži len ako pomôcka pri meraní, na presné dávkovanie vždy používajte digitálnu gramovú váhu!

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote od 5 °C do 30 °C, chránené pred priamym teplom, slnečným žiarením a vlhkosťou! Po otvorení výrobok neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!