Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum FLOW - ELECTROLYT POWDER 320 G

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€12,10
Skladom


Ochutený elektrolytový nápoj v prášku s pridanými účinnými látkami, ktoré podporujú fungovanie vášho tela a športový výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrolyty sú minerálne soli rozpustené v intracelulárnych a extracelulárnych telesných tekutinách. Samozrejme, tieto minerály sú samy o sebe mimoriadne dôležité pre udržanie normálneho fungovania nášho tela, ale počas športovania - a to platí najmä v prípade dlhodobých, vytrvalostných športov - je prítomnosť a náhrada týchto stopových prvkov mimoriadne dôležitá. Všetci športovci, ktorí prekonávajú svoje limity, majú skúsenosť, že výkonnosť klesá s pribúdajúcim časom tréningu a nevyhnutným nástupom únavy - nie vždy je to však spôsobené skutočnou únavou, pretože v mnohých prípadoch je dysfunkcia, ktorá vzniká počas cvičenia, spôsobená nedostatkom elektrolytov stratených počas potenia. Draslík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a normálnej funkcii svalov. Vápnik sa podieľa na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu a prispieva k normálnej funkcii svalov. Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k udržaniu rovnováhy elektrolytov. Preto sme vytvorili náš produkt Electrolite Powder, ktorý svojím skvelým zložením dodáva telu 4 veľmi dôležité elektrolyty vo forme chutného nápoja, ale samozrejme sme pri tom neskončili. Okrem základných účinných látok obsahuje aj:  aminokyseliny BCAA, L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju. Odporúčame, ak: vykonávate vytrvalostný šport alebo športy, často sa u vás vyskytujú svalové kŕče, hľadáte elektrolytový nápoj doplnený L-karnitínom, alebo jednoducho hľadáte športový výživový doplnok, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele!

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 16 g)

Zmiešajte jednu dávku (16 g) práškového nápoja Electrolyte Powder s 500 ml studenej vody a konzumujte ho počas tréningu. Odmerka, ktorá je súčasťou balenia, slúži len ako pomôcka pri meraní, na presné dávkovanie vždy používajte digitálnu gramovú váhu!

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti! Po otvorení výrobok neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

UPOZORNENIE


Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!