Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum DARK I AM ALPHA (Lemon-Lime) 300g

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€22,40
Skladom

ALFA POCIT ŽIVOTA
Podpora duševnej sviežosti najmä pre mužov s kofeínom!

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste spokojní s bežným tempom sivého všedného dňa a len sa radíte do radu so zvyškom davu? Ste spokojní s priemerom? Na tom nie je nič zlé. Rolujte ďalej, toto nie je váš produkt. Alebo máte v sebe ALFA I Am Alpha je jedinečný komplexný vzorec s 22 zložkami. V spolupráci s našimi špičkovými odborníkmi sme otestovali všetky možné účinné látky, aby sme zistili, aké množstvo potrebujeme na to, aby sme vám poskytli najlepšiu možnú zmes. Bez toho, aby sme boli vyčerpávajúci, je to komplex hitov a exotických zložiek, ako je sibírsky ženšen, ginkgo biloba, extrakt z guarany, taurín, L-tyrozín, zelený čaj, zelená káva, HMB, DAA a tucet ďalších doplnkov. 

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 5 g / 10 g)

Pre celodenný účinok užite 1-1 dávku po 5 g po raňajkách alebo po obede. V extrémnych prípadoch, ako je skúška alebo iná psychická výzva, užite dávku 10 g 20-30 minút pred ňou. Zmiešajte 5 g prášku v 250 ml vody pomocou šejkra.

SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

VAROVANIE

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Nepoužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek. Prípravok by nemali užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok sa vyrába v závode na spracovanie orechov, kurkumy, obilnín, sezamu, lepku a sóje. Obsahuje stopy iných semien.