Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

K2 Anti Age Day & Night 120+60 kps

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€54,50
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednotlivé zložky K2 AntiAge napomáhajú tvorbe bunkovej energie, zlepšujú fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhľad. Zmierňuje prejavy starnutia (vrásky, ochabnutá pokožka) a vďaka extraktu z hroznových jadierok chráni bunky pred oxidačným stresom. Má priaznivý vplyv na regeneráciu a detoxikáciu počas noci, vďaka čomu je ráno telo oddýchnuté, svieže, plné energie. Zlepšuje tvorbu bunkovej energie v mitochondriách, ktorých počet a aktivita starnutia klesá. Mitochondrie sú považované za energetické jednotky bunky(elektrárne na výrobu energie). Celkovo zvyšuje vitalitu a energiu tela i počas náročných dní.

BALENIE:

120 kps (denná fáza ) / 60 kps (nočná fáza)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Odporúčané dávkovanie K2 AntiAge Day: 4 kapsuly ráno nalačno.
  • Odporúčané dávkovanie K2 AntiAge Night: 2 kapsuly večer pred spaním.

POUŽITIE:

Kapsuly zapite dostatočným množstvom vody.

ZLOŽENIE:

Zloženie K2 AntiAge Day: Extrakt z huby húsenice čínskej (Cordyceps sinensis), extrakt z koreňa ženšenu pravého (Panax ginseng), koenzým Q10, stearan horečnatý, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivo: oxid titáničitý).

Zloženie K2 AntiAge Night: Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semienok (Vitis vinifera L.), stearan horečnatý, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titáničitý).

UPOZORNENIE:

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, pri teplote od do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.