Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum VITA - Zinc Caps 100 kapsúl

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€4,98
Skladom

Kapsuly so 100% obsahom zinku.

Detailné informácie

Podrobný popis

VITA – Zinc obsahuje 25 mg zinku v každej porcii!

Zinok je jedna z najdôležitejších mikroživín v našom tele, keďže je nevyhnutný pre hojenie rán a regeneráciu poranení kože. Okrem toho, zinok je taktiež potrebný pre normálnu činnosť imunitného systému, posilňuje vlasy, kožu, nechty, kosti a kvalitu nášho zraku. Ak je príjem zinku nízky, je absolútne nevyhnutné zinok dopĺňať.

Zinok sa ako doplnok teší medzi športovcami čoraz väčšej obľube, keďže nízky príjem zinku má negatívny vplyv na tvorbu hormónov. To má za následok početné nevýhody vo výkonnosti, a tiež v kvalite života. Na jednej strane sa vytvára menej inzulínu, čo môže negatívne ovplyvňovať hladinu cukru v krvi a viesť tak k obezite. Na druhej strane sa pri nízkom príjme zinku môže znížiť aj tvorba anabolických hormónov ako napr. testosterón a rastový hormón a nedostatok týchto hormónov má za následok ospalosť, nepokojný spánok, pomalú regeneráciu, zlú náladu, atď.

Vďaka vysokej dávke zinku v našom produkte sa pri užívaní VITAZinc už viac nemusíte báť o svoj príjem zinku!

 

Pre koho je vhodný?

Pre vás, ak

  • cítite, že vaša hladina testosterónu je nízka a myslíte si, že by to mohlo byť nedostatkom zinku,
  • máte lekársky podloženú nízku hladinu zinku,
  • má vaša strava nízky obsah zinku.

Skúste to aj Vy!

 

Odporúčanie

Užite jednu porciu (1 kapsulu) denne počas jedla a zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie: 100 kapsúl (100 denných dávok)

Varovanie: Neprekračujte denný príjem! Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu a mali by byť vždy uchovávané mimo dosahu detí.

 

Výživové údaje

Porcia: 1 kapsula

Porcií v balení: 100

 

/ 1 kapsula

/ RVH%*

Zinok

25 mg

250 %

*RVH: Referenčná výživová hodnota priemerného dospelého človeka.

 

Zloženie: objemové činidlo (maltodextrín), obal kapsuly (želatína, farbivo [oxid titaničitý]), oxid zinočnatý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej).