Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Belly Fyto Detox 400 g/60 dávok

Neohodnotené
Značka: KOMPAVA
€39,90
Skladom
forma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Belly Fyto Detox je prírodná kombinácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny (indický skorocel), obohatená o 10 prírodných rastlinných extraktov, ľanovú múku a vitamíny skupiny B, vitamíny C a E. Vláknina absorbuje škodlivé látky v procese trávenia a prispieva k odstráneniu nánosov a usadenín z vnútornej sliznice čriev. Jedinečná kombinácia 10 rastlinných extraktov ukľudňuje sliznicu tráviaceho traktu a podporuje vylučovanie tráviacich štiav, navodzuje správnu peristaltiku čriev. Prispieva k ľahšiemu vyprázdňovaniu.

BALENIE:

400 g (60 dávok)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1 odmerku 6,5 g prášku 1-2 krát denne (vhodné ráno a večer). Užívajte nalačno, pol hodinu pred jedlom.

POUŽITIE:

1 odmerku 6,5 g prášku dobre rozmiešajte v 200-300 ml studenej vody a ihneď vypite! Zapite následne ďalšími 200 ml vody. Nenechávajte dlho stáť, produkt sa zahusťuje. Odporúčame začať 1-3 dni s polovičnou dávkou a postupne prejsť na 2 dávky denne až do spotrebovania produktu. Užívaním 2 dávok denne zabezpečíte dostatočný prívod vlákniny, ktorý podnieti pravidelné vyprázdňovanie a obnoví spomalenú peristaltiku čriev.

ZLOŽENIE:

Psyllium (98%), fruktóza, Peppermintový extrakt, ľanová múka, extrakty (Papaya, Aloe vera, Lucerna siata, Fenikel obyčajný, Medvedica lekárska, Sladké drievko, Brest červený, Ibiš lekársky, Rebarbora dlanitá), guar, soľ, vitamíny: kyselina askorbová (C), niacín (B3), DL-α-tokoferylacetát (E), kyselina pantoténová (B5), pyridoxín (B6), riboflavín (B2), tiamín (B1), folát (B9), biotín (H), kyanokobalamín (B12), banánová aróma.

UPOZORNENIE:

Mierne prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.