Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

WDE - VEGAN PROTEIN, 750g

Neohodnotené
Značka: Weider
€27,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Weider Vegan Protein je najlepšia voľba, ak chcete zahrnúť do svojho jedálnička vegánsky proteín najvyššej kvality a lahodnej chuti. Proteín pre vegánov vďaka svojmu vynikajúcemu zloženiu aminokyselín je najlepší rastlinný proteín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrem toho, že je vhodný pre vegánov, je obľúbený hlavne u tých, ktorí maju problémy s trávením iných proteínov, a hľadajú vhodnú alternatívu, aj pre tých, ktorí chcú jednotucho znížiť spotrebu živočíšnych bielkovín bez zníženia kvality bielkovín v ich strave.
Hlavnou zložkou vegan proteín je proteín izolovaný z hrachu (Pisane C9), ktory bol obohatený o ryžovú bielkovinu, rastlinné proteíny z obilnín s vysokou biologickou hodnotou. Proteín je ľahko stráviteľný a 100% znesiteľný pre všetkych.
Protein od Weider sa získava fyzikálnymi procesmi bez použitia chemických rozpúšťadiel, ako je napríklad hexán.
 
  • Hrachový proteínový izolát (Pisane C9): vynikajúci obsah aminokyselín, ktoré pokrývajú všetky esenciálne aminokyseliny, taktiež je bohatý na BCAA, lyzín a arginín;
  • Ryžový proteín: vyrobený z organickej hnedej ryže s vysokým obsahom bielkovín. Stráviteľnosť a asimilácia priemernej rýchlosti, ktorá prospieva k udržaniu a rozvoji svalov;
  • ModCARB™: prísada vyrobená z organických obilnín modulujúcich vstrebávanie a metabolizmus glukózy, bráni strate chuti a energie.
  • ModCARB™ - prírodné a zdravé 
Vytvorené pomocou šiestich organických, zdravých zŕn - ovosamarantpohánkachiaproso quinoa - ModCarb poskytuje skutočnú výhodu pre športovcov v tréningu, pre dietetikov, ktorí sa chcú vyhnúť náhlym chutiam na skladké alebo pre kohokoľvek, kto pociťuje poklesy energie počas svojej bežnej dennej rutiny.
  • Ovocie a zelenina: koncentrované rastlinné výťažky, ktoré poskytujú antioxidanty (polyfenoly), ktoré sa starajú o zdravie;
  • Stévia: Vegan Protein je sladený steviou, prírodným sladidlom z rastlín rovnomennej rastliny
Dávkovanie:
  • 1 dávka zodpovedá 30 g prášku v 300 ml vody
  • Tento proteín môžete užiť kedykoľvek počas dňa, najlepšie užiť po tréningu, a tiež ráno alebo medzi jedlami
  • Neužívaj viac ako 3 dávky denne
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Vysokoproteínová diéta nezabezpečí dostatok vlákniny. Dbaj na dostatočný príjem tekutín, vyšší príjem bielkovín zvýši potrebu tekutín. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj pri teplote 10-25 °C, mimo dosahu detí, chráň pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.
 

Príchuť čokoláda: Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolica, špenát, kapusta, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, slivka, limetka, brusnica, ananás, pomaranč, ružový grapefruit, višňa, citrón, karfiol, zelená pšenica (klíčky) bez gluténu, vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuričný škrob), sladidlo: extrakt zo stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný, vitamin B12. Osoby s ochorením štítnej žľazy (hypotyreózou)-zkonzultujte užívanie so svojim lekárom.

Príchuť vanilka: 91% bielkovinný extrakt hrachu-izolát (100% Pisane®C9), bielkovinný extrakt z ryže-izolát, prírodná aróma, zmes ModCarb™ (ovsené otruby, quinoa, amarant, pohánka, proso), aróma, farbivo: kurkuma (kurkumin E100); zmes Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolica, špenát, kapusta, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, slivky, limetka, brusnica, ananás, pomaranč, ružový grapefruit, višňa citrón, karfiol, zelená pšenica (klíčky), lucerna siata, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuričný škrob), sladidlo: extrakt zo stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný.  Osoby s ochorením štítnej žľazy (hypotyreózou)-zkonzultujte užívanie so svojim lekárom.

Tabulka nutričných hodnôt - čokoláda

Nutričné hodnoty: 100g 30g s vodou
Energetická hodnota 1746 kJ/414 kcal 524 kJ/124 kcal
Bielkoviny 72g 21,5g
Sacharidy 5,9g 1,8g
Z toho cukry 0,3g 0,1g
Tuky 8,8g 2,6g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 2,5g 0,8g
Soľ 4,13g 0,95g
Vláknina 4,6g 1,4g
Vitamín B12

2,75µg

0,82µg

 

Tabuľka nutričných hodnôt - vanilka

Nutričné hodnoty: 100g 30g s vodou
Energetická hodnota 1604 kJ/378,2 kcal 481,2 kJ/113,5 kcal
Bielkoviny 81,3g 24,4g
Sacharidy 7,77g 2,33g
Z toho cukry 0,17g 0,05g
Tuky 1,86g 0,56g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0,34g 0,1g
Soľ 3,49g 1,05g
Vláknina 2,6g 0,78g