Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

WDE - PURE CREATINE, 600g

Neohodnotené
Značka: Weider
€46,70
Skladom

WEIDER Pure Creatine je najkvalitnejší čistý kreatín monohydrát. Pre zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu, urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu, doplnenie výživy pri redukčných diétach.

Detailné informácie

Podrobný popis

CREAPURE - Patent najkvalitnejšieho kreatínu monohydrát - od Degusy
 
Dávkovanie: Základná dávka Pure Creatine je 5 g (2 zarovnané čajové lyžičky) 30-60 minút pred krátkym výkonom. Pre stimuláciu výkonu sa kreatín podáva asi 3 dni pred výkonom a tesne pred jeho začatím (30-60 minút). Na závadu nie sú ani niekoľkonásobne vyššie dávky kreatínu (cca 5-30 g v závislosti od doby výkonu, aktuálnu situáciu a pod.). K stimulácii tvorby svalovej hmoty je potrebné užívať kreatín aspoň 30 dní v dávkach asi 100 mg na 1 kg telesnej hmotnosti (pre 70 kg človeka je to 7 g).
 
Upozornenie: Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávaj mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbaj na dostatočný príjem tekutín. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Zloženie: 100 % kreatín monohydrát.
(1 dávka - 5g): kreatin monohydrát 5000 mg