Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

SPONSER PRO RECOVERY 44/44 800g

Novinka
Neohodnotené
–20 %
Pro Recovery Chocolate 44 44 1000
–20 % €39,10
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

44% Proteín + 44% Karbohydráty + Kolostrum + Aminokyseliny

PRO RECOVERY je karbohydrátovo -proteínový prípravok  pre vytrvalostných a aj silových športovcov. Jedinečná kombinácia proteínových zložiek srvátky, vajec a kazeínu v pomere 1: 1: 1, ako aj kolostrum a zemiaky + vaječné bielkoviny tvoria optimálnu zmes proteínov pre rast a udržanie svalovej hmoty. Obohatené s aminokyselinami L-leucín, L-glutamín a L-arginín.

PRO RECOVERY je tiež obohatené o vitamíny skupiny B a L-karnitín. Vitamíny typu B, ako napríklad B2, slúžia na podporu funkciii svalov, ako aj na energetický metabolizmus.

Detailné informácie

Podrobný popis

44% Proteín + 44% Karbohydráty + Kolostrum + Aminokyseliny

Jedinečná kombinácia ôsmich proteínových komponentov v rýchlo a pomaly dostupnom tvare v kombinácii s dlhým reťazcom hydrolyzovaného škrobu pre dlhodobé zásobovanie energiou.

Obohatené o aminokyseliny L-leucín, L-glutamín. Špecifická kombinácia vysoko kvalitných bielkovín a sacharidov podporuje celkovo tréning pre budovanie svalovej hmoty a schopnosti optimálnej regenerácie.

Zloženie:

5 odmeriek (50 g) obsahuje:

proteínový prášok (izoláty z cross-flow filtrácie – srvátka, mlieko), micelárny kazeín, kolostrum, proteínové hydrolyzáty (kazeín, srvátka, zemiaky, vajcia), sacharóza, škrobové hydrolyzáty (jačmeň, ryža), kakaový prášok silno deolejovaný, fruktóza, aminokyseliny (L-leucín, L-glutamín), karamelový prášok, minerálne látky (citrán sodný, mliečnan horečnatý), aróma, slnečnicový lecitín, 10 vitamínov (kyselina askorbová, kyselina nikotínová, alfa-tokoferol acetát, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín)

Dávkovanie:

Najlepšie pred a po záťaži vždy 1 kokteil. Výpočet dennej potreby bielkovín podľa popisu. 5 odmeriek (50g) + 150 ml vody zatrepte v šejkri / mixéri.

Upozornenie:

Spotreba bielkovín: 1,2-2 g na kg telesnej váhy (závislé na stave trénovanosti), od vypočítanej požiadavky na bielkoviny odpočítajte bielkoviny, ktoré získate v dennej strave (cca 1g / kg telesnej váhy).

Krajina pôvodu: Švajčiarsko