Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - EYE COMPLEX (očný komplex)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€4,26 €3 od €3
Skladom Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nový člen našej rodiny VITA produktov, Eye Complex, je doplnok pre podporu zdravého zraku s vysokým obsahom aktívnych látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednou z hlavných zložiek je luteín, ktorý je jedným zo základných stavebných prvkov zraku a sietnice. Táto zložka výborne dopĺňa betakarotén, ktorý je považovaný za najlepší zdroj vitamínu A*. Aby bol produkt ešte lepší, doplnili sme ho o vitamín B2, C*, E*, selén a zinok*.

* Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc, k udržaniu normálneho stavu pokožky, k udržaniu normálneho zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín A hrá úlohu aj pri delení buniek. 

* Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému pri alebo po intenzívnom cvičení, k normálnej tvorbe kolagénu a prostredníctvom neho k udržaniu normálneho stavu ciev a pokožky, k normálnym metabolickým procesom pri tvorbe energie, k normálnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu únavy a vyčerpania. 

* Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. 

* Zinok prispieva k udržaniu normálnej psychickej funkcie, podieľa sa na normálnom metabolizme makroživín a na normálnom metabolizme vitamínu A. Zohráva úlohu pri normálnej syntéze bielkovín, prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Prispieva k udržaniu normálneho zraku a normálnej činnosti imunitného systému.

 

Pre koho je vhodný?

Pre vás, ak

  • hľadáte produkt na podporu zdravého zraku,
  • zo zdravotných dôvodov potrebujete produkt s luteínom a betakaroténom,

alebo len chcete objaviť všetky pozitívne účinky, ktoré tento komplexný produkt ponúka!

Skúste to aj Vy!

 

Ako doplnok užívať?

Užite jednu porciu (1 tabletu) s prvým alebo posledným jedlom dňa a zapite dostatočným množstvom vody!

Balenie: 60 tabliet (60 denných dávok)

Varovanie: Neprekračujte denný príjem! Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu a mali by byť vždy uchovávané mimo dosahu detí.

 

Výživové údaje

Porcia: 1 tableta

Porcií v balení: 60

 

/ 1 tableta

/ RVH%*

Vitamín A

800 µg

100 %

Vitamín B2

1,5 mg

107 %

Vitamín C

40 mg

50 %

Vitamín E

6 mg

50 %

Betakarotén

0,5 mg

ł

Selén

50 µg

90 %

Zinok

7,5 mg

75 %

Luteín

10 mg

ł

*RVH: Referenčná výživová hodnota priemerného dospelého človeka.

ł: RVH nebola stanovená.

 

Zloženie: maltodextrín, objemové činidlo (celulóza), glukonát zinočnatý, betakarotén, kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), luteín, retinol acetát, riboflavín, zvlhčovadlo (sorbitol), selenit sodný.