Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - WOMEN - APPLE CIDER CAPS (kapsule s jablčným octom) 90 ks

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€6
Skladom

ÚČINNÁ LÁTKA PODPORUJÚCA STRAVU - čistý, 100% jablčný ocot v prášku obsahujúci účinnú látku podporujúcu diétu vo forme kapsúl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistý, 100% jablčný ocot v prášku s obsahom účinnej látky podporujúcej diétu vo forme kapsúl.

Základom trvalého odbúravania tuku je vyvážená strava a zdravý životný štýl. Na podporu pravidelného cvičenia a uvedomelého stravovania je jablčný ocot jedným z najobľúbenejších doplnkov moderného uvedomelého stravovania, od nadšencov chudnutia až po hobby športovcov a vrcholových športovcov. Samotná konzumácia jablčného octu je však nepríjemná a pre mnohých ľudí nemožná kvôli štipľavej chuti - preto sme vytvorili nový, pohodlný prípravok, vďaka ktorému môžete ľahko získať všetky výhody jablčného octu bez nepríjemnej chuti!

URČENÝ Pre vás, ak:

  • aktívne športujete
  • pri diéte, alebo
  • jednoducho chcete čo najskôr dosiahnuť svoje ciele a vyťažiť zo svojej stravy maximum!

POUŽÍVANIE (1 dávka = 3 kapsule)
Užívajte jednu dávku (1 kapsula) pred tromi najobjemnejšími jedlami dňa. Prípadne užite celú dennú dávku (3 kapsuly) pred obedom s dostatočným množstvom tekutiny.

SKLADOVANIE
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

VAROVANIE
Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

ZLOŽENIE
prášok z jablčného octu (s obsahom kyseliny octovej 11%), obal kapsuly (želatína), maltodextrín, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, fosforečnany vápenaté).

Údaje o účinných látkach
Jedna dávka: 1 kapsula / Denná dávka: 3 kapsuly
Balenie obsahuje 30 denných dávok

  / 1 / 3
Prášok z jablčného octu 400 mg 1200 mg