Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND N1 DRINK, 330 ML (ZÁLOHOVANÉ)

Neohodnotené
€2
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Jedinečná kombinácia prísad pre silne stimulujúci zážitok. N1 DRINK je hotový sýtený nápoj pre ešte lepšiu reznú chuť. Dopomôže vyšvihnúť vašu fyzickú aj psychickú aktivitu vďaka obsiahnutému extraktu z guarany.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benefity:
  • L-arginín
  • beta-alanín
  • extrakt z guarany
  • taurín
  • glukuronolaktón
  • cholín
  • kofeín
  • bez cukru

Guarana

Paullinia cupana, známa pod názvom guarana, je popínavá rastlina, ktorá pochádza z Amazónie. Najviac je guarana vyhľadávaná ako prírodný stimulant a dnes už je súčasťou takmer všetkých energetických drinkov. Je to preto, že semená guarany obsahujú násobne viac kofeínu ako kávové zrná. Nástup účinkov sa dostavuje pomalšie, ale zase vám fyzická aj psychická vitalita získaná z guarany vydrží oveľa dlhšie. Vďaka tomu je veľmi obľúbená u vytrvalostných športovcov, vodičov, študentov alebo manažérov.
 
Kofeín
Najznámejšou potravinou, v ktorej sa kofeín prirodzene vyskytuje, je ľuďmi toľko obľúbená káva. Ďalej kofeín môžeme nájsť v čajových listoch, kakaových bôboch, guarane a kola orechoch. Zaujímavé je uvedomiť si polčas rozpadu kofeínu, ktorý môže byť v rozpätí 3 až 7 hodín. Toto môže byť ovplyvnené množstvom faktorov ako napríklad genetickou predispozíciou, formou kofeínu alebo skladbou stravy.
 
Pasterizácia v skratke
Proces pasterizácie je založený na tepelnom opracovaní potravín a na pomere teploty a času, počas ktorého sú potraviny tejto teplote vystavené, čo spôsobí zničenie nežiaducich mikroorganizmov. Na rozdiel od prevarenia výraznejšie nemení kvalitu potraviny.
 
Odporúčané dávkovanie: Užite maximálne 1 fľašu za deň cca 20 minút pred fyzickým výkonom alebo pri únave.Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení je výrobok určený na okamžitú spotrebu.
 
Upozornenie: Doplnok výživy, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanite stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. S vysokým obsahom kofeínu (180 mg/330 ml) – nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.
 

príchuť energy: voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, taurín, aróma, aromatická emulzia (aróma, farbivo E 150d), oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel).

príchuť grep + eukalyptus: voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 104 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E 133.

príchuť jahoda + mäta: voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10% kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 150c a E 122 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

príchuť tropické ovocie: voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, aróma, beta-alanín, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 102 a E 122 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

N1 DRINK 100 ml 330 mlBeta-alanin379 mg1 250 mgL-Arginin606 mg2 000 mgTaurin303 mg1 000 mgGlycin200 mg660 mgGlukuronolakton152 mg500 mgCholin61 mg200 mgKofein55 mg180 mgExtrakt z guarany12 mg40 mgCukry0 g0 g