Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND ASHWAGANDHA 60 kapsúl

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€14,70
Skladom

Rastlinný extrakt pre výkon aj relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Udržanie rovnováhy
a to aj vo chvíľach silného fyzického i emocionálneho vypätia podporí extrakt z byliny Ashwagandha. S obľubou sa používa na podporu športového výkonu vďaka priaznivému pôsobeniu na funkciu svalov, koncentráciu a pozitívnemu vplyvu na vitalitu a energiu.
  • 500 mg Extraktu z Ashwagandhy
  • 25 mg Biologicky účinných withanolidů
  • Certifikovaná surovina KSM-66
Hoďte sa do pohody
Už mnoho štúdií preukazuje pozitívny efekt Ashwagandhy na kvalitu spánku či podporu duševného zdravia, čo môže hrať dôležitú úlohu pri zvládaní nadmernej stresovej záťaže. Ashwagandha prináša celý rad benefitov pre váš well-being.
 
  • Balenie na 2 mesiace
  • Praktické dávkovanie vo forme kapsúl
Ashwagandha sa používa
za účelom podpory energie, vitality, fyzickej výdrže a duševnej pohody. Rastlina Withania somnifera je malý ker so žltými kvetmi a patrí medzi najmocnejšie byliny ajurvédskej medicíny, inak prezývaná aj ako "indický ženšen".
 
Záruku kvality v každej kapsule
zaistí certifikovaná surovina, ktorá predstavuje vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt z koreňa Ashwagandhy (Withania somnifera). Výťažok obsahuje 5 % účinných látok (withanolidov) stanovených vysokoúčinnou separačnou metódou HPLC.
 
Kedy používať
Pred tréningom pre podporu výkonu
Pri zvýšenej psychickej záťaži
Pre podporu normálneho spánku
Keď potrebujete podporiť pocit relaxácie
 
 
Odporúčané dávkovanie: Maximálne 1 kapsula denne, pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Upozornenie: Doplnok výživy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.
 
Zloženie: Extrakt Withania somnifera – Ashwagandha (5 % withanolidov), inulín, želatinová tobolka (želatína, farbivo oxid železa).
 
  100 g 1 kapsula
Extrakt Ashwagandha 65 g 500 mg
z toho withanolidy 3,3 g 25 mg
1 kapsula: 770 mg    
Hmotnosť obsahu balenia: 46,2 g