Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - SPIRULINA 120 tabliet

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€5,50
Skladom (1 ks)

SPIRULINA TABLETY
Tableta doplnku stravy s obsahom spiruliny, ktorá sa už po stáročia konzumuje ako potravina a používa sa aj na liečebné účely.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezlepkové
Bez cukru

Tablety na doplnenie stravy obsahujúce spirulinu

Táto jednobunková riasa je jedným z najstarších organizmov na Zemi a jej priaznivé účinky už objavila tradičná aj moderná medicína v nespočetných oblastiach. Spirulina je modrozelená riasa, ktorá sa už po stáročia konzumuje ako potravina a liečivo. Ako súčasť výživových doplnkov sa najčastejšie používajú druhy Spirulina platensis a Spirulina maxima.

 

  • bez cukru
  • bez sladidiel
  • Bez lepku
  • bez kazeínu
  • vysoký obsah účinných látok

 

Je dôležité poznamenať, že hoci má spirulina mnoho pozitívnych vlastností, pred jej pravidelnou konzumáciou sa rozhodne odporúča poradiť sa so zdravotníckym pracovníkom, najmä ak ste tehotná

Vyskúšajte ju aj vy!

 

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 4 tablety)

Užívajte 4 tablety rozložené počas dňa a zapite ich dostatočným množstvom tekutiny.

SKLADOVANIE

Skladujte v uzavretom stave pri teplote od 5 °C do 30 °C, chránené pred priamym teplom, slnečným žiarením a vlhkosťou. výrobok neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov po otvorení.

VAROVANIE

Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!