Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - MULTI PACK 8 (30 vrecúšok)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€28,60
Skladom (1 ks)

Multivitamínové balenie Multi Pack 8 obsahuje 12 vitamínov, 8 minerálov, Omega 3 a Q10.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezlepkové
Bez cukru

Viete?

Multivitamínové balenie Multi Pack 8 obsahuje 12 vitamínov, 8 minerálov a Omega 3 a Q10, ktoré vám pomôžu pokryť dennú potrebu vitamínov a minerálov.

Najdôležitejšie vitamíny na jednom mieste? Áno! Toto je multivitamínové balenie Nutriversum Multi Pack 8, ktoré vám zaručí, že budete mať dostatočný denný príjem vitamínov. Komplex vitamínov a minerálov s vysokým obsahom účinných látok, estetický dávkovač , ktorý sa o vás postará každý deň.

Keď je v jednom balení viacero vitamínov, telo má zabezpečený kompletný prísun živín. Rôzne vitamíny a minerály majú v tele rôzne úlohy a funkcie. Balenie multivitamínov Multi Pack 8 je navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálnu rovnováhu a zabezpečilo vášmu telu všetky potrebné živiny.

Širokospektrálny komplex účinných látok, praktické balenie a dôležité vitamíny v jednom - toto multivitamínové balenie Multi Pack 8 je vaším najlepším podporovateľom!

Tiamín prispieva k normálnej činnosti nervového systému. Vitamín A pomáha udržiavať normálny zrak. Vitamín B12 pomáha udržiavať normálne psychické funkcie. Vitamín B6 pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tým k udržaniu normálneho stavu a funkcie chrupavky. Vitamín D prispieva k udržaniu normálneho chrupu. Vitamín K prispieva k udržaniu normálnej štruktúry kostí.

Čo obsahuje balenie?

 

 • Multivitamínové tablety (2 tablety)
 • Omega 3 mäkké želatínové kapsuly (1 tableta)
 • Mäkké želatínové kapsuly s lecitínom (1 kapsula)
 • Koenzým Q10 mäkké želatínové kapsuly (1 kapsula)
 • Vápnik - zinok - horčík tablety (1 tableta)
 • Vitamín C 1000 + šípky (1 kapsula)
 • Glukozamín chondroitín MSM kapsuly (1 kapsula)

Hlavné zložky

 • 12 druhov vitamínov
 • 8 druhov minerálov
 • Praktický dávkovač

Vitamíny v malých vrecúškach

Zoznámte sa s multivitamínovým balením Multi Pack 8, kompletným komplexom multivitamínov, minerálov a stopových prvkov, doplneným o omega 3 a koenzým Q10! Táto kombinácia zabezpečuje kompletné pokrytie dennej potreby vitamínov a minerálov vo vašom tele.

Vieme, že v životnom zhone často nie je čas na užívanie potrebných vitamínov. Pravdepodobne poznáte ten pocit, keď si nemôžete spomenúť, čo ste si vzali. Pre väčšie pohodlie a jednoduchosť sme pre vás pripravili balíček najdôležitejších vitamínov, ktoré pokrývajú vaše denné potreby, aby ste mohli telu dodať potrebné živiny.

S multivitamínmi Nutriversum Multi Pack 8 nemusíte kupovať a užívať každý vitamín zvlášť, jednoducho užívate produkty v balení. Pohodlie a komplex účinných látok v jednom balení!

Vápnik, zinok a horčík sú potrebné na udržanie normálnych kostí. Vápnik a horčík prispievajú k normálnej funkcii svalov. Horčík pomáha udržiavať normálny stav zubov. Horčík a zinok zohrávajú úlohu pri normálnej syntéze bielkovín. EPA a DHA prispievajú k správnej činnosti srdca. Priaznivý účinok sa dosahuje pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA. Kyselina dokozahexaenová (DHA) prispieva k normálnej funkcii mozgu a normálnemu videniu. Priaznivý účinok možno dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg kyseliny dokozahexaenovej (DHA).

Výhody multivitamínového balenia Multi Pack 8

 

 • Rozmanité zložky podporujú váš organizmus komplexnými účinnými látkami.
 • Jeho dávkovanie vám umožní nezabudnúť na užívanie vitamínov počas náročných dní!
 • Poskytuje komplexnú podporu pre váš imunitný systém.

 

Zabezpečte si správny prísun vitamínov a minerálov 365 dní v roku!

Kedy si vybrať tento produkt?

 

 • Ak aktívne cvičíte, držíte diétu alebo chcete pribrať,
 • Ak máte stresujúci každodenný život alebo sa často cítite unavení,
 • Ak nechcete zabudnúť užívať žiadne vitamíny.

 

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 1 balenie)

Pre lepšie vstrebávanie skonzumujte jednu dávku (1 vrecúško) ráno s dostatočným množstvom tekutín alebo postupujte presne podľa nižšie uvedených pokynov.

SKLADOVANIE

Každé vrecko by sa malo skladovať uzavreté, pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!