Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - BIOTIN (biotín) 30 tabliet

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€3
Skladom (3 ks)

ZDRAVÉ VLASY A POKOŽKA
Biotín v tabletách pre zdravie vašich vlasov a pokožky. Okrem toho zohráva dôležitú úlohu v mnohých metabolických procesoch v tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedeli ste to?

Biotín, známy aj ako vitamín B7 alebo vitamín H, je vo vode rozpustný vitamín, ktorý zohráva dôležitú úlohu v mnohých metabolických procesoch v tele

Ak sa orientujete aj vo svete starostlivosti o krásu, viete, že biotín je hlavnou účinnou zložkou väčšiny vitamínov na vlasy a považuje sa za jeden z najobľúbenejších vitamínov pre ženy, pretože zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia vlasov a pokožky.

Biotín je dostupný aj ako doplnok stravy a prirodzene sa nachádza v niektorých potravinách, ako sú pečeň, vajcia, orechy, zelená listová zelenina a obilniny. Často však nie je ľahké dostať do tela správne množstvo. V takýchto prípadoch je vhodné siahnuť po komplexnom výživovom doplnku

Nutriversum Biotín v tabletách je prípravok s vysokým obsahom účinnej látky, ktorý obsahuje megadávku tohto dôležitého mikroživinového prvku, čo môže byť skutočne dostatočné množstvo na to, aby vám v dohľadnej dobe pomohol dosiahnuť váš cieľ.

Hlavné vlastnosti

 

  • 5000 μg biotínu denne
  • 100 % čistá účinná látka
  • Praktické mesačné balenie

 

Základný prvok vašej kozmetickej rutiny

Ak je pre vás dôležité, aby ste žiarili zvonka aj zvnútra, tablety Nutriversum Biotin sú pre vás ideálnou voľbou! Účinnou zložkou výrobku je biotín, ktorý je vitamínom skupiny B potrebným pre normálne fungovanie vášho tela, ale za svoju povesť vďačí priaznivým účinkom v starostlivosti o krásu.

Náš biotínový prípravok obsahuje extrémne vysokú dávku biotínu (NRV 10 000 %), ktorá zabezpečuje, aby vaše telo dostávalo dostatočné množstvo počas každodenného života. Na získanie 5000 μg biotínu denne stačí jedna tableta! Náš biotínový prípravok obsahuje čistý biotín bez prídavku ďalších účinných látok

Tento vysoko dávkovaný biotínový prípravok vám umožní nestarať sa o príjem biotínu, takže sa môžete starať o optimálnu kondíciu svojich vlasov a pokožky.

Výhody Nutriversem Biotín tablety

 

  • Nutriversum Biotin Tablet obsahuje 5000 µg biotínu v jednej dávke (1 tableta)
  • Len jedna tableta zabezpečuje dennú dávku biotínu
  • Obsahuje čistý biotín, bez ďalších účinných látok

 

biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a pokožky, k normálnej činnosti nervového systému a k udržaniu normálnych psychických funkcií.

Kedy by ste si mali vybrať Biotín?

 

  • Ak by ste mohli dostať biotín do svojho tela v praktickej forme,
  • Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie na prísun,
  • Ak by ste mali užívať potrebné účinné látky vo forme tabliet.

POUŽÍVANIE (1 dávka = 1 tableta)

Užívajte jednu dávku (1 tabletu) s jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

SKLADOVANIE

Skladujte v uzavretom stave pri teplote od 5 °C do 30 °C, chránené pred priamym teplom, slnečným žiarením a vlhkosťou. Po otvorení výrobok neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!