Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

SPONSER PREMIUM WHEY HYDRO 850g

Novinka
Neohodnotené
–20 %
premium whey hydro neutral preview 1000
–20 % €60
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Sponser PREMIUM WHEY HYDRO je vhodný ako vysoko kvalitná tréningová podpora v oblasti silových a vytrvalostných športov, ale aj pre aktívnych ľudí a rekonvalescentov so zvýšenou potrebou bielkovín.

dóza 850g

Detailné informácie

Podrobný popis

PREMIUM WHEY HYDRO od SPONSER® obsahuje vysoko kvalitnú proteínovú matricu izolovanú zo srvátky pre efektívny rast svalov doplnenú o HMB (Advanced Formula). Základom tohto vysoko kvalitného produktu je hydrolyzovaný izolát srvátkového proteínu, vr. PepForm BCAA, ktorý sa skladá z 50% BCAA v peptidovej forme. Hydrolyzáty sú „vopred strávené proteíny“, v ktorých sú proteínové reťazce enzymaticky štiepené na kratšie peptidy. To má pozitívny vplyv na schopnosť trávenia (rýchlejšia absorpcia). Pridaný HMB, metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu, skracuje katabolickú fázu po tréningu a vedie tak k rýchlejšiemu začiatku vývojovej fázy. Srvátka CFM Nitro sa skladá z bioaktívnych peptidov, ktoré podporujú tvorbu NO (oxidov dusíka). PREMIUM WHEY HYDRO neobsahuje prakticky žiadne sacharidy ani tuky a neobsahuje laktózu. Vhodné ako vysoko kvalitná tréningová podpora pre silových a vytrvalostných športovcov.

ZLOŽENIE
PREMIUM WHEY HYDRO obsahuje nasledujúce účinné látky:

Izolát hydrolyzovanej srvátky:
Proteíny podporujú rast a udržiavanie svalovej hmoty. Čiastočne hydrolyzovaná forma zvýšila stráviteľnosť a tým dosahuje rýchlejšiu absorpciu.

PepForm® BCAA:
Je hydrolyzovaný izolát srvátkového proteínu so zvýšeným obsahom BCAA v optimálne absorbovateľnej forme peptidu.

HMB (beta-hydroxybeta-metylbutyrát)
Je organická kyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a je tvorená z esenciálnej aminokyseliny L-leucínu. Siloví športovci, kulturisti a intenzívne cvičiaci športovci používajú HMB ako antikatabolickú podporu vo fázach s vysokou intenzitou.

WHEY CFM NITRO:
Je patentovaná surovina s bioaktívnymi peptidmi zo srvátkového proteínu na aktiváciu metabolizmu NO a zlepšenie využitia kyslíka.

Vitamíny, horčík, zinok:
Zinok a horčík hrajú úlohu pri normálnej syntéze proteínov. Zinok sa tiež podieľa na syntéze DNA a na udržiavaní normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamíny tiež plnia dôležité funkcie, pokiaľ ide o budovanie svalov. Napríklad kyselina pantoténová sa podieľa na syntéze a metabolizme steroidných hormónov a kyselina listová prispieva k normálnej syntéze aminokyselín.

laktáza:
Umožňuje prípravu mlieka namiesto vody aj v prípade neznášanlivosti laktózy

Zloženie - čokoláda: 

Srvátkový proteínový izolát (cross flow filtrácia, čiastočne hydrolyzovaný) 81 % (Írsko), odtučnené kakao 6 %, srvátkový proteínový hydrolyzát* (s 50 % BCAA v peptidovej forme) 4 %, beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vápenatý (HMB) 4 %, príchute, vitamíny (kyselina askorbová, nikotínamid, alfa-tokoferylacetát, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamínmononitrát, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín), minerálne soli (uhličitan horečnatý, laktát zinočnatý), zahusťovadlo (múka z guarových semien , xantán), emulgátor slnečnicový lecitín, laktáza (enzým), sladidlo sukralóza.

poznámka: z dôvodu momentálneho nedostatku zásob obsahuje tento výrobok namiesto slnečnicového lecitínu sójový lecitín

 

Zloženie - vanilka: 

Srvátkový proteínový izolát (cross flow filtrácia, čiastočne hydrolyzovaný) 86 % (Írsko), srvátkový proteínový hydrolyzát* (s 50 % BCAA vo forme peptidu) 4 %, β-hydroxy-β-metylbutyrát vápenatý (HMB), arómy, vitamíny (askorbová kyselina, amid kyseliny nikotínovej, alfa-tokoferylacetát, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamínmononitrát, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín), vanilkový extrakt a semienka vanilky 0,6%, minerálne soli (uhličitan horečnatý, laktát zinočnatý), zahusťovadlá ( guarová guma, xantánová guma), emulgátor slnečnicový lecitín, laktáza (enzým), sladidlo sukralóza.

poznámka: z dôvodu momentálneho nedostatku zásob obsahuje tento výrobok namiesto slnečnicového lecitínu sójový lecitín