Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

SPONSER LIQUID ENERGY ULTRA 25g

Novinka
Neohodnotené
–20 %
Liquid Energy ULTRA final 1000
–20 % €2,30
Skladom

LIQUID ENERGY ULTRA je chutný a energizujúci sacharidovo tukový gél pre ultra športovcov  založený na izomaltulóze, glukóze, sacharóze a voskovom kukuričnom škrobe. Je určený na postupné zásobovanie energiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

LIQUID ENERGY ULTRA je chutný a energizujúci sacharidovo tukový gél pre ultra športovcov  založený na izomaltulóze, glukóze, sacharóze a voskovom kukuričnom škrobe. Je určený na postupné zásobovanie energiou.
LIQUID ENERGY ULTRA obsahuje nielen rôzne zdroje uhľohydrátov, ale aj rastlinné tuky z kokosových orechov, olivového oleja a makadamových orechov, aby boli optimálne využité vlastné energetické systémy.

MCT olej (mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom) sa môže absorbovať priamo cez portálnu žilu a s výhodou sa metabolizujú v pečeni. MCT teda predstavuje ľahko stráviteľný a ľahko dostupný alternatívny zdroj energie pre športovcov.
Obohatené o 450 mg BCAA, ako aj 140 mg sodíka na porciu. Neobsahuje fruktózu.

Okrem LIQUID ENERGY ULTRA odporúčame pre ultra športovcov aj populárny OAT PACK, ULTRA PRO, ako aj ULTRA COMPETITION, ľahko stráviteľný športový nápoj na báze voskovitého kukuričného škrobu. Táto kombinácia je vhodná ako energetická koncepcia pre dlhotrvajúce športové výkony.

LIQUID ENERGIA ULTRA je sacharidovo tukový gél pre športovcov určený na ultra vzdialenosti.

Obsahuje aj rastlinné tuky z kokosových orechov, olivového oleja a makadamových orechov – MCT oleje, ktoré sa absorbujú priamo. .

Obohatené 450 mg BCAA, ako aj 140 mg sodíka na porciu.

Zloženie:

1 vrecúško – 25 g obsahuje:

Voda, izomaltulóza * 16%, glukóza, kokosové mlieko v prášku 10%, rastlinné oleje 14% (triglyceridy stredného reťazca z kokosového a palmového oleja, olivový olej), sacharóza, voskový kukuričný škrob 5%, makadamove orechy 4% (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) 1,3%, soľ, chuť, zázvor. * Zdroje glukózy a fruktózy.

Upozornenie:

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie:

1 vrecúško každých 20 minút + zapiť cca. 200 ml vody.

Krajina pôvodu: Švajčiarsko