Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

SPONSER COMPETITION 1000g

Novinka
Neohodnotené
–20 %
Competition Fruitmixpx
–20 % €19,20
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Počas športu sa voda a dôležité minerály (elektrolyty) strácajú potením a energia sa spaľuje.

COMPETITION® SPONSER je nekyslý, hypotonický športový nápoj, ktorý obsahuje rôzne sacharidy rôznych glykemických indexov, ktoré spĺňajú vyššie energetické nároky.

COMPETITION® slúži aj ako hasiaci prostriedok na smäd a doplňuje telo o cenné minerály. Ideálny počas i po vytrvalostnom tréningu.

COMPETITION® je dobre tolerovaný vo vysokých koncentráciách pre vysoko intenzívne cvičenia vďaka svojmu jedinečnému zloženiu a jemnej chuti. Obsahuje 5 hlavných elektrolytov sodíka, vápnika, horčíka, draslíka a chloridu. Vápnik je nevyhnutný pre metabolizmus a podporuje svalovú funkciu spolu s horčíkom a draslíkom.

Neobsahuje žiadne prísady ani voľnú fruktózu.

Bez laktózy a lepku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokomolekulárny škrob s nízkou osmolalitou. Izomaltulóza trehalóza pre pomalší nárast hladiny inzulínu v porovnaní s inými cukrami. Osem rôznych sacharidov umožňuje v tele ich lepšie vstrebávanie. Kombinácia rôznych typov cukrov napomáha k pomalšiemu uvoľňovaniu energie a zlepšuje využitie energie o 20-50% v porovnaní s jedným druhom cukru.

 

Zloženie:

80 g (1 liter) obsahuje:

aróma, zeleninový extrakt, chlorid sodný, citran draselný, citronan horečnatý, citrát sodný, cukry: 42 g, dextróza, draslík: 64 mg, fruktóza, horčík: 32 mg, izomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy): 6,5%, maltodextrín, mliečnan vápenatý, sacharidy, celkom: 77 g, sacharóza, sodík: 0,4 g, škrobové hydrolyzáty (jačmeň, ryža): 26%, trehalóza (zdroj glukózy): 6,5%, vápnik: 44 mg

Dávkovanie:

Až 100 g / liter je nápoj stále hypotonický (215 mOsm), pri veľmi vysokej energetickej požiadavke môžete zvýšiť koncentráciu až na max. 120 g (izotonický nápoj – 295mOsm). Rozpustite 60-80g prášku (3-4 odmerky) v 750 – 1.000 ml vody. Na pokrytie energetických potrieb na 1 hodinu.

Potravina určená pre osobitnú výživu.

Krajina pôvodu: Švajčiarsko