Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

SPONSER CEREAL ENERGY PLUS BAR BRUSNICA 40g

Novinka
1 hodnotenie
–17 %
CerealEnergyPLUS Cranberry 1000
–17 % €2,40
Skladom

CEREAL ENERGY PLUS je vhodná ako kvalitná cereálna tyčinka pre všetky športové aktivity.

Obohatené o L-karnitín a magnézium.

MCT  mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom sú alternatívnym zdrojom energie, ktorá môže byť absorbovaná priamo do krvi, obchádzajúc obvyklú metabolickú dráhu a dodávaná do mitochondrií ako palivo. Teda MCT tuk je ďalším použiteľným zdrojom energie, vhodným najmä na dlhé vzdialenosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cereal Energy Plus

Cereálna tyčinka so stredne dlhým reťazcom mastných kyselín a L-karnitínom. Brusnicová chuť.

Zloženie:

Obilniny 23% (ovos, ryža, kukurica), sacharóza, rastlinný tuk (palmový, kokosový, slnečnicový), brusnice 9%, dextróza, sójové oriešky, glukózový sirup, fruktóza, sušené mlieko, proteínový prášok (mlieko, srvátkový proteínový izolát, kazeín hydrolyzát), kokosové vločky, kokosový a palmový olej 2,7% (s MCT), frukto-oligosacharidy 2%, stabilizátor vlhkosti sorbitol, L-karnitín, soľ 0,4%, okyslovadlá: kyselina citrónová, príchute, sladový výťažok.

 

Upozornenie:

Obsahuje lepok. Potravina určená na zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Môže obsahovať stopy orechov a iných semien. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dávkovanie:

Vhodné ako vysoko kvalitné energetické občerstvenie počas športových aktivít a využitia voľného času

Krajina pôvodu: Švajčiarsko