Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum WOMEN - L-CARNITINE CAPS vegan 60 kaps.

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€9
Skladom

KAPSULE NA PODPORU VÝŽIVY
L-karnitín je jedným z najobľúbenejších doplnkov stravy, od nadšencov chudnutia až po hobby športovcov a vrcholových športovcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsuly na podporu výživy s obsahom 1000 mg L-karnitínu v jednej dávke.

Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú základom trvalej zmeny životného štýlu. Patrí sem aj udržiavanie tela pravidelným cvičením, ktoré už desaťročia podporuje L-karnitín, jeden z najobľúbenejších doplnkov stravy, od nadšencov chudnutia až po hobby športovcov a vrcholových športovcov.

 

  • 1000 mg L-karnitín tartrátu v jednej dávke (2 kapsuly).
  • 100% účinná látka L-karnitín.
  • Ľahko prehltnuteľné, kapsulové zloženie.
Zvláštnosťou nášho výrobku je, že sme účinnú látku zabalili do vegánskeho obalu kapsúl, aby sme vyhoveli potrebám vegánov a mohli ju konzumovať aj naši zákazníci, ktorí sa vyhýbajú živočíšnym produktom!

 

Komu odporúčame?

Pre vás, ak

 

  • ste na diéte,
  • chcete predtréningový energizér bez kofeínu,
  • kompaktnú kapsulu L-karnitínu,
alebo jednoducho chcete vyskúšať výhody jedného z najobľúbenejších doplnkov pri formovaní postavy už niekoľko desaťročí.

 

Vyskúšajte ho na vlastnej koži!

POUŽÍVANIE (1 dávka = 2 kapsule)

V tréningové dni užite jednu dávku (2 kapsuly) 20 minút pred tréningom. V dňoch odpočinku užite celú dávku v priebehu dňa.

SKLADOVANIE

Skladujte v uzavretej nádobe pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!