Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - VITA - MG+B6 ORGANIC (horčík+B6)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€4,60 €7,50 od €4,60
Skladom (>5 ks) Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

ZNÍŽENIE ÚNAVY A VYČERPANIA
Nutriversum VITA - Mg+ B6 Organic obsahuje 150 mg horčíka a 10 mg vitamínu B6 v jednej tablete.

 

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezlepkové
Bez laktózy
Bez cukru
Vegánske

Vedeli ste to?

Vitamín MG+B6 je doplnok stravy obsahujúci kombináciu horčíka a vitamínu B6. Táto kombinácia môže byť mimoriadne prospešná, pretože obe živiny zohrávajú v tele dôležitú úlohu.

Horčík je minerál, ktorý sa podieľa na tvorbe energie, funkcii svalov, zdraví nervového systému a pevnosti kostí, takže nie je náhoda, že ak trpíte nedostatkom horčíka, môže to byť spojené s únavou, svalovou slabosťou, nervozitou a problémami so spánkom.

Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa podieľa na mnohých metabolických procesoch. Zohráva úlohu pri tvorbe červených krviniek, správnom fungovaní nervového systému a posilňovaní imunitného systému. Nedostatok vitamínu B6 môže tiež spôsobiť rôzne príznaky, ako sú únava, poruchy nálady a neurologické poruchy.

Kombinácia MG + vitamín B6 tvorí skvelú dvojicu, preto sme tieto dve zložky vhodne zabalili do jednej tablety na pohodlnú konzumáciu.

Kľúčové vlastnosti

 

  • 150 mg horčíka
  • Organické zložky
  • 10 mg vitamínu B6
  • Víťazná kombinácia
Tablety Nutriversum Mg B6 Organic obsahujú 150 mg horčíka a 10 mg vitamínu B6 v jednej dávke, ktoré sú nevyhnutné pre vaše telo, aby dobre prekonávalo prekážky!

 

naše tablety magnézium + vitamín B6 obsahujú organické zložky a sú dostupné v praktickom 60-kusovom balení na 1 mesiac, ktoré je ideálne na nepretržité a pravidelné užívanie. Ponúka tiež vynikajúci pomer ceny a kvality, takže je cenovo dostupnou a ľahko dostupnou možnosťou, ak chcete doplniť horčík alebo vitamín B!

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov, podporuje správne fungovanie nervového systému, je potrebný pre normálnu funkciu svalov, prispieva k správnej psychickej funkcii a zohráva úlohu pri udržiavaní zdravia zubov a kostry.

Výhody Nutriversum MG B6 Organic

 

  • 150 mg horčíka a 10 mg vitamínu B6 v jednej dávke.
  • Obsahuje organické zložky.
  • Dodáva sa vo výhodnom 60-kusovom balení a má vynikajúci pomer ceny a kvality.
Vyskúšajte kombinované účinky horčíka a vitamínu B6 na vlastnej koži!

 

Kedy si vybrať balenie tabliet?

 

  • Ak máte stresujúci životný štýl a ste často vyčerpaní,
  • Ak sa u vás vyskytnú neočakávané svalové kŕče a potrebujete rýchlu pomoc,
  • Ak chcete získať kombináciu vitamínov vo forme tabliet.

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 2 tablety)

Užívajte jednu dávku (1 tabletu) s prvým jedlom a jednu s obedom! Ak máte nočné kŕče, užite celú dennú dávku (2 tablety) s posledným jedlom a dostatočným množstvom tekutín!
Tip Nutriversum: výrobok je vo forme tabliet, preto sa odporúča užívať ho s veľkým množstvom tekutiny pre ľahšie prehĺtanie!

SKLADOVANIE

Skladujte v uzavretom obale pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!