Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - FLOW - COLLAGEN+ POWDER (600 g)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€25,20
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

DOPLNENÉ KYSELINOU HYALURÓNOVOU
10.000 mg kolagénového nápoja v prášku s kyselinou hyalurónovou a chondroitínom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezlepkové
Bez laktózy

 

Kolagén+ v prášku je veľmi komplexný prípravok s veľmi vysokým obsahom účinných látok. Množstvo účinných látok bolo vytvorené tak, aby poskytovalo kompletný, komplexný arzenál zložiek, ktoré sa navzájom posilňujú.

Základnou účinnou látkou je kolagén, ktorý tvorí 75 % našej pokožky, ale v priebehu rokov sa hladina kolagénu v našom tele neustále znižuje a pokožka môže stratiť svoju pevnosť.

Prípravok obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá sa v 21. storočí stala základným kameňom modernej starostlivosti o krásu. Je obľúbeným doplnkom pre svoje kozmetické účinky, ale treba si uvedomiť, že telo ho vo veľkom množstve využíva aj na udržiavanie kĺbov, a preto ho produkuje samo.

Kyselina hyalurónová je bielkovina, ktorá sa nachádza vo všetkých ľudských spojivových tkanivách, preto je pochopiteľné, prečo je pre telo taká dôležitá. Komplex sme doplnili o 1 000 mg vitamínu C v jednej dávke, ktorý podporuje normálnu funkciu imunitného systému a prispieva k zdraviu ciev a kostí tým, že podporuje tvorbu kolagénu.

Vitamín C prispieva k prirodzenej produkcii kolagénu v tele

Do zmesi sme pridali aj 390 mg chondroitín sulfátu na jednu dávku, ktorý v kombinácii s účinnými látkami kolagénom a kyselinou hyalurónovou tvorí skvelé trio.

 

  • 10 000 mg kolagénu.
  • 390 mg chondroitín sulfátu.
  • 50 mg kyseliny hyalurónovej.
  • S pridaným vitamínom C a horčíkom.
  • 2 osviežujúce príchute.

 

POUŽÍVANIE (1 dávka = 2 vrchovaté lyžice (22 g))

Zmiešajte jednu dávku (22 g) práškového nápoja Collagen+ s 250 ml studenej vody a vypite pri poslednom jedle alebo tesne pred spaním. Odmerka, ktorá je súčasťou balenia, slúži len na meranie, na presné dávkovanie vždy používajte digitálnu gramovú váhu!

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote od 5 °C do 30 °C mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!