Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum DARK GH POWDER (Blackcurrant)

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€20,40
Skladom
NOČNÁ REGENERÁCIA
Regeneračný aminokyselinový nápoj na podporu spánku v prášku s príchuťou ríbezlí.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mimoriadne vysoký obsah účinných látok na podporu nočnej regenerácie

GH Powder je vysoko komplexný doplnok, ktorý obsahuje niekoľko účinných látok, ktoré už desaťročia používajú amatérski a profesionálni športovci.

Produkt obsahuje aj vysoké množstvo aminokyseliny GABA a aminokyseliny L-tryptofán, ktorá je prekurzorom melatonínu, spánkového hormónu v našom tele. Obsahuje tiež L-glutamín a L-karnitín z radu aminokyselín a dve kombinácie účinných látok: L-lyzín, L-ornitín a cholín a klasickú skupinu stopových prvkov zinok, horčík a B6.

1200 mg GABA
1000 mg AAKG
1000 mg L-glutamínu
800 mg L-tryptofánu
680 mg L-karnitínu
300 mg L-lyzínu
300 mg L-ornitínu
508 mg horčíka
1240 mg cholínu
10 mg zinok

Vyskúšajte sami!

POUŽÍVANIE (1 dávka = 2 lyžice (10,5 g))

Rozmiešajte jednu dávku (10,5 g) v 250 ml vody a vypite ju pri poslednom jedle alebo tesne pred spaním. Naberačka, ktorá je súčasťou balenia, slúži len na váženie. Na presné dávkovanie vždy používajte digitálnu gramovú váhu!

SKLADOVANIE

Skladujte v uzavretom obale pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

VAROVANIE

Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!