Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum BASIC - L-LYSINE 90 kapsúl

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€7,30
Skladom

100% L-LYSINE
Aminokyselinové kapsule obsahujúce 100% L-Lyzín. Ideálne na zabezpečenie dostatočného príjmu aminokyselín.

Detailné informácie

Podrobný popis

L-Lyzín je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že je to aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre normálne fungovanie nášho tela, ale telo si ju nedokáže samo vyrobiť, takže jej dostupnosť je úplne závislá od príjmu živín. Dodržiavanie vyváženej stravy môže zabezpečiť dostatočný príjem aminokyseliny L-lyzínu, ale v určitých životných situáciách môže byť suplementácia veľkou pomocou pri dosahovaní dostatočného príjmu.

Dodržiavanie vyváženej stravy môže zabezpečiť dostatočný príjem aminokyseliny L-lyzínu, ale v určitých životných situáciách môže byť suplementácia veľkou pomocou pri dosahovaní dostatočného príjmu.

S aminokyselinou L-lyzín sa spája viacero zdravotných tvrdení. Patrí medzi ne ochrana imunitného systému pred vírusom herpesu, udržiavanie normálnej koncentrácie LDL cholesterolu a môže prispievať k normálnej syntéze bielkovín.

Môže sa výrobok konzumovať pri vysokom krvnom tlaku?

Prípravok nemá žiadny vplyv na krvný tlak, preto je jeho užívanie pri vysokom krvnom tlaku bezpečné!

Môže sa výrobok užívať počas tehotenstva?

Neexistujú žiadne kontraindikácie užívania výrobku, ale ak sa rozhodnete doplnok užívať, poraďte sa najskôr so svojím lekárom!

Nutriversum L-Lysine Caps sú vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl, takže ich môžete ľahko zaradiť do svojho denného režimu.

Výrobok neobsahuje cukor, sladidlá, lepok, kazeín, kofeín a má vysoký obsah účinných látok.

Vyskúšajte ho sami a spoznajte výhody aminokyseliny L-Lyzín!

POUŽÍVANIE  1 dávka 1 kapsula Užívajte jednu dávku (1 kapsula) s 3 jedlami, celkovo 3 kapsule denne. Prípadne užite jednu dennú dávku (3 kapsuly) s ranným jedlom.

SKLADOVANIE Skladujte v uzavretom obale pri teplote od 5 °C do 30 °C, mimo dosahu priameho tepla, slnečného žiarenia a vlhkosti. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 6 mesiacov.

UPOZORNENIE Výrobok nie je náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Nutričné hodnoty
1 porcia: 1 kapsula
Denná dávka: 3 kapsuly
Balenie obsahuje 30 denných dávok.

  /1 kapsuly /3 kapsuly
L-lyzín 500 mg 1500 mg