Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum BASIC - L-LEUCINE 200 g bez príchute

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€8,30
Skladom

Výživový doplnok - neochutený prášok s obsahom 100% L-leucínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Leucín je esenciálna aminokyselina, aj v rámci tejto skupiny sa zaraďuje medzi látky patriace do užšej, ešte hodnotnejšej skupiny aminokyselín, teda BCAA. BCAA je skratka pre Branched Chain Amino Acid, čo znamená aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Táto skupina pozostáva z 3 aminokyselín, ktorými sú leucín, izoleucín a valín.

Tieto 3 aminokyseliny sú esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že naše telo si tieto aminokyseliny nevie vyrobiť samo, takže ich príjem je určite funkciou príjmu živín, potrebné množstvo musíme dopĺňať z vonkajšieho zdroja.

Leucín je najdôležitejšia z troch aminokyselín v tom zmysle, že v športovej výžive sa verí, že táto aminokyselina má najväčšiu úlohu v anabolických procesoch.

 

Nutriversum L-leucine, 200g

 Zloženie: 100% L-leucín (vo forme voľných aminokyselín).

Odporúčané dávkovanie: Užite jednu dávku (3 g) L-leucínového prášku rozmiešanú v 200 ml vody 15 minút pred začiatkom tréningu. Prípadne si ho môžete primiešať do predtréningového nápoja alebo proteínového kokteilu po tréningu, alebo ho konzumovať počas tréningu.

Odmerka, ktorá je súčasťou balenia, slúži len na pomoc pri meraní, pre presné dávkovanie vždy používajte digitálnu gramovú váhu!

Upozornenie: Výrobok nenahrádza vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Minimálna trvanlivosť: viď lot/exp. na obale.

Podmienky skladovania: Skladujte v uzavretom stave pri teplote 5°C až 30°C, chráňte pred priamym teplom, slnečným žiarením a vlhkosťou. Po otvorení neskladujte výrobok dlhšie ako 6 mesiacov.

 

Nutričné hodnoty

1 porcia: ½ odmerky (3g)

Balenie obsahuje 66 porcií.

 

/ 100 g

/ 3 g

L-leucín

100 g

3 000 mg

Informácie o alergénoch: vyrobené v závode, ktorý spracováva lepok, mlieko, sóju, vajcia a orechy.