Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND TRIBULUS TERRESTRIS TURBO 120 kapsúl

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: NUTREND
€21,60
Skladom (4 ks)

Extrakt z plodov rastliny Tribulus terrestris s vysokým obsahom steroidných saponínov, vhodne doplnený o zinok a vitamín B5, je s obľubou vyhľadávaný v súvislosti s podporou sexuálnych funkcií, plodnosti a k ​​normalizácii hladiny testosterónu v krvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • 300 mg extraktu Tribulus terrestris v kapsule
  • vitamín B5
  • zinok
 
 TRIBULUS TERRESTRIS TURBO je určený pre:
  • pre neaktívnych jedincov i pre fyzicky či psychicky vyťažené osoby
 
Odporúčané dávkovanie produktu TRIBULUS TERRESTRIS TURBO: max. 1 kapsula denne, pred jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
 
Použitie: podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehrízte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 5 mesiacov.
 
Zloženie: extrakt Tribulus terrestris (min. 40 % saponínu), želatínová tobolka (želatína, farbivá oxid titaničitý a oxid železa), glukonát zinočnatý, plnidlo stearán horečnatý, D-pantothenát vápenatý.
 
Nutričné hodnoty:
 
TRIBULUS TERRESTRIS TURBO
   100 g  1 kapsula
 Extrakt Tribulus terrestris  60 g  300 mg
 Zinok  2000 mg =  20 000 %*  10 mg = 100 %*
 Kyselina pantothenová  1 200 mg = 20 000 %*  6 mg = 100 %*
 *Referenční hodnota příjmu    
 1 kapsula: 500 mg
 Hmotnosť obsahu balenia: 60 g 
 
TRIBULUS TERRESTRIS TURBO - balenie:
  • 120 kapsúl

 

Upozornenie: Výživový doplnok. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.