Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND THERMOBOOSTER 20X60ml, grepfruit

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€33,90
Skladom

Spaľovač do redukčného tréningu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naboostujte spaľovanie tukov
Shot nabitý účinnými látkami, ktoré nažhavia vaše spaľovanie. Kombinácia cholínu a synefrínu efektívne podporí metabolizmus tukov. Synergické spojenie horčíka a vitamínu B6 podčiarkuje ich priaznivé pôsobenie na nervovú sústavu, energetický metabolizmus a zníženie miery únavy a vyčerpania.
 
Redukčný tréning
dostane úplne iný rozmer aj vďaka účinkom ženšenu, ktorý podporuje fyzický výkon a koncentráciu. Navyše je tento shot úplne bez kofeínu, takže si môžete v pokoji dopriať vašu porciu kávy.
Cholín je bioaktívna látka
čiastočne vytváraná ľudským organizmom. Prirodzene ho získame napríklad z vaječných žĺtkov alebo vnútorností. Pre svoje lipotropické účinky je veľmi obľúbený v diétnych režimoch.
Zázračná časť ženšenu
sa skrýva pod zemou a je to koreň. Ženšen priaznivo ovplyvňuje koncentráciu a koordináciu pri výkone. Muži tiež s obľubou vyhľadávajú na podporu erekcie.
Horčík alebo magnézium
zohráva dôležitú úlohu počas rôznych chemických reakcií v tele a reguluje cez 300 rôznych enzýmov.
Prirodzene v potravinách ho môžeme nájsť napríklad v horkej čokoláde, orechoch, semienkach, cereáliách, strukovinách alebo aj v toľko obľúbených banánoch.
 
Účinné látky, ktoré nesmú chýbať:
  • 1 500 mg L-karnitínu
  • 800 mg L-arginínu
  • 150 mg glycínu
  • 6 mg synefrínu
  • 6 mg vitamínov B6

Zloženie: Voda, L-karnitin, L-arginin, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan horečnatý, cholin L-bitartrát, glycin, extrakt ženšenu (2,2–3 % ginsenosidov), aróma, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, extrakt Citrus aurantium (10 % synefrinu), sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxin hydrochlorid.