Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND PUMP SHOT 20x60ml

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€32,30
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bezkofeínový nakopávač v praktickej forme jednorazového shotu. Pump Shot je ideálny na podporu funkčných tréningov, ktoré potrebujete zaradiť napríklad aj vo večerných hodinách.

  • 2 000 mg L-citrulin malát na shot
  • Bez kofeinu
  • Bez cukru

Zelená pre mozog v podobe Gotu kola (Pupočník ázijský), ktorá podporuje kognitívne funkcie ako je pamäť, pozornosť alebo učenie. Svoje miesto si tiež nájde u všetkých, ktorí hľadajú celkovú duševnú pohodu.

Cholín je bioaktívna látka čiastočne vytváraná ľudským organizmom. Prirodzene ho získame napríklad z vaječných žĺtkov alebo vnútorností. Pre svoje lipotropické účinky je veľmi obľúbený v diétnych režimoch.

Synergické pôsobenie vitamínu B6 pre zníženie pocitu únavy a vyčerpania, optimálnu činnosť nervovej sústavy alebo správnu tvorbu červených krviniek.

Odporúčané dávkovanie: Vypite 1 shot 15 minút pred fyzickým výkonom. Maximálna denná dávka je 60 ml. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie: Určené na priamu konzumáciu alebo zriedenie do športového nápoja. Po otvorení určené na okamžitú spotrebu. Pred použitím pretrepte! Prípadný mierny zákal nie je na závadu výrobku. Pocit mravčenia je prirodzenou reakciou.

Upozornenie: Výživový doplnok, so sladidlami. Určené najmä pre dospelých športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príchuť: rainbow: Voda, beta-alanin, L-citrulin malát, L-arginin, cholin L-bitartrát, regulátory kyselosti kyselina vinná a kyselina citronová, extrakt z Gotu koly (Centella asiatica), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, pyridoxin hydrochlorid, aróma, sladidlá acesulfam K, sukralóza a steviol-glykosidy.

Príchuť: ostružina & limetka: Voda, beta-alanin, L-citrulin malát, L-arginin, cholin L-bitartrát, regulátory kyselosti kyselina vinná a kyselina citrónová, extrakt z Gotu koly (Centella asiatica), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, pyridoxin hydrochlorid, aróma, sladidlá acesulfam K, sukralóza a steviol-glykosidy.

Príchuť: rainbow, ostružina & limetka 100 ml 60 ml
Beta-alanin 4 167 mg 2 500 mg
L-arginin 1 667 mg 1 000 mg
L-citrulin-malát 3 333 mg 2 000 mg
Extrakt z Gotu koly 333 mg 200 mg
Cholin 500 mg 300 mg
Vitamin B6 20 mg = 1 429 %* 12 mg = 857 %*
Cukry 0 g 0 g
* Referenčná hodnota príjmu