Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND N1 PRO, 300g

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€21,50
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Naboostovaná N1 predstavuje veľké množstvo účinných látok v maximálnej koncentrácii. N1 PRO je profesionálny nástroj, ktorý je vďaka účinným látkam využívaný na stimuláciu tela pred silovým alebo silovo vytrvalostným tréningom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benefity:
  • L-citrulín malát
  • kreatín
  • taurín
  • extrakt zo zeleného čaju EGCG
  • kajenské korenie
  • Bioperine®
  • zmes vitamínov skupiny B a C
  • minerálne látky vápnik a sodík
  • bez cukru
Kreatín
Kreatín môžeme nájsť prirodzene v potravinách, ako je napríklad mäso a ryby. Hrá ústrednú úlohu pri zásobovaní buniek energiou napríklad v kostrových svaloch, srdci alebo mozgu. Bolo vedecky dokázané, že kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v po sebe idúcich dávkach krátkodobého, vysoko intenzívneho cvičenia a tiež môže zvýšiť účinok odporového tréningu na svalovú silu u dospelých nad 55 rokov, pri dennom príjme 3 g.
 
Extrakt zo zeleného čaju
Zelený čaj pochádza z Číny a je používaný už viac ako 4000 rokov. V Číne sprevádza samotnú príprava čaju rad rituálov a už mnoho rokov je nazývaný „elixírom života“. O účinkoch zeleného čaju sa vedie množstvo štúdií vďaka jeho blahodarnému vplyvu na náš organizmus. V ľudovom liečiteľstve je vyhľadávaný pre fyzické a psychické povzbudenie, či podporu koncentrácie.
 
Kajenské korenie
Ide o odrodu chilli papričiek druhu capsicum frutescens, ktoré sa pestujú v tropických oblastiach v Indii, Mexiku alebo USA. Pravdepodobne vďaka svojej ostrej chuti, ktorá sa vyrovná koreniu, si vyslúžil názov Kajenské korenie. Patrí k tým pálivejším odrodám, a preto si našiel obľubu predovšetkým v pikantných pokrmoch indickej a mexickej kuchyne.
 
Bioperine®
Štandardizovaný extrakt z plodov Piper Nigrum (čiperovník čierny), je jediným produktom z piperínu, ktorý získal patentovaný status pre svoju schopnosť zvyšovať biologickú dostupnosť nutričných látok.
 
Odporúčané dávkovanie: do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 10 g v 150 ml vody. Nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 20 g v 300 ml vody. Konzumujte 15 minút pred tréningom. Maximálna dávka je 20 g. Odporúčaná denná davka sa nesmie presiahnuť.
 
Použitie: 1/3 odmerky = cca 10 g. 2/3 odmerky = cca 20 g. Odporúčanú dávku rozmiešajte vo vode. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.
 
Upozornenie: Doplnok výživy, so sladidlami. Obsahuje kofeín (230 mg/20 g/115 mg/10 g) – nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Vďaka vysokej koncentrácii účinných látok sú po namiešaní v nápoji zrejmé nerozpustené častice. Je to prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu. Pocit mravčenia je prirodzenou reakciou! Určené najmä pre dospelých športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nesmie sa užívať na lačno. Konzumácia s inými výrobkami obsahujúci zelený čaj by nemala presiahnuť 800 mg EGCG za deň. Ukladajte mimo dosahu detí! Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.