Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND GLUTAMINE 500g

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€25,40
Skladom

Čistý L-glutamín v instantnej podobe. L-glutamín je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcou aminokyselinou v kostrovom svalstve. Príjem kvalitných bielkovín s optimálnym aminokyselinovým spektrom prispieva k svalovému rastu, hlavne po náročnej fyzickej aktivite.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • 5 000 mg L-glutamínu v jednej dávke
  • instantná forma
  • bez cukru
  • bez príchuti
Odporúčané dávkovanie produktu GLUTAMINE:
  • Tréningové dni: základná denná dávka je 5 g po tréningu. Ďalšiu dávku 5 g môžete zaradiť večer pred spaním. 
  • Netréningové dni: môžete zaradiť pauzu alebo pokračovať v pravidelnom dávkovaní a to 2x denne 5 g. Poslednú dávku použite večer pred spaním.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
 
Použitie: 2 zarovnané lyžičky = cca 5 g. Lyžička nie je súčasťou balenia! Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov.

Upozornenie: Výživový doplnok vhodný majmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

GLUTAMINE - zloženie:
L-Glutamín.

GLUTAMINE - nutričné hodnoty:
 
  100 g Dávka – 5 g
Cukry 0 g 0 g
L-Glutamín 100 g 5 g