Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND COMPRESS FEVER 120 kapsúl

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€41
Skladom

Mimoriadne účinná zmes 14 aktívnych látok, ktoré pôsobia synergicky a podporujú metabolizmus tukov, potláčajú únavu a stimulujú organizmus. Praktické balenie v kapsulách zaistí dobré vstrebávanie, produkt je vhodný na podporu metabolizmu aj v dňoch bez tréningovej aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie produktu pritom nemusí byť spojené priamo s fyzickou aktivitou. Vhodný produkt aj pre dni bez fyzickej aktivity a tiež vhodný pre zaneprázdnených alebo menej športujúcich jedinca.
 
  • SVETOL® - extrakt zo zelenej kávy
  • kofeín
  • Extrakt z Withania somnifera
  • Garcitrin® - hydroxycitrónová kyselina a garcinolu
  • BioPerine® - piperín
  • Extrakt z Guarany
  • Extrakt z Yerba mate
  • Extrakt z Ginkgo biloba
Compress Fever je určený pre: tvrdo a intenzívne trénujúcich športovcov.
 
Odporúčané dávkovanie produktu Compress Fever: 3 kapsuly ráno nalačno (cca 30 minút pred raňajkami) a 3 kapsuly na poludnie (cca 30 minút pred obedom). Užívajte pravidelne 3 týždne, následne 1 týždeň pauza a opäť 3 týždne pravidelného užívania. Neodporúčame užívať v podvečerných až večerných hodinách.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Compress Fever použitie: podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsule a zapite dostatočným množstvom vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Výživový doplnok, obsahuje kofeín (105 mg / 6 kapsúl) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Karnitíny a spaľovače
Obsah: 120 kapslí