Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

NUTREND CITRULLINE MALATE 300g

Neohodnotené
Značka: NUTREND
€15,70
Objednané

Funkčný NO pre-workout.

Detailné informácie

Podrobný popis

Napumpovanejšie svaly
Pre maximálne efektívny tréning čo zároveň podporí prísun živín k svalu. Citrulín malát je unikátnou kombináciou aminokyseliny L-citrulínu a kyseliny jablčnej v pomere 2:1. L-citrulín sa radí medzi neesenciálne aminokyseliny.
  • 100% Citrulin malát
  • 3 000 mg citrulin malátu na porciu
  • sypká forma s perfektnou rozpustnosťou
Zdvíhajte viac, behajte ďalej
Predtréningovka, ktorá pripraví vaše svaly na poriadny výkon. Využitie nájde u vytrvalcov aj u silových športovcov.
 
  • Bez lepku
  • Bez cukru
  • Bez konzervantov a umelých barviv

 

Zaujímavosť
Citrulín má dlhší polčas rozpadu ako arginín alebo samotný NO, čo znamená, že v našom systéme koluje dlhšie a v skutočnosti sa tak predlžuje jeho účinnosť.
 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: DÁVKU 3 G (CCA ½ ODMERKY) ROZMIEŠAJTE V 100–200 ML VODY ALEBO INÉHO NÁPOJA. UŽITE MAXIMÁLNE 1X DENNE 30 MINÚT PRED TRÉNINGOM. NEPREKRAČUJTE ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE. PO OTVORENÍ SKLADUJTE PRI TEPLOTE DO 25 °C A SPOTREBUJTE DO 6 MESIACOV.

UPOZORNENIE: VÝŽIVOVÝ DOPLNOK. NESMIE SA POUŽÍVAŤ AKO NÁHRADA ROZMANITEJ STRAVY. NIE JE URČENÉ PRE DETI, TEHOTNÉ A DOJČIACE ŽENY. UKLADAJTE MIMO DOSAH DETÍ. VÝROBOK MÔŽE PO OTVORENÍ TVRDNÚŤ. SÁČKY V PRODUKTE NIE SÚ URČENÉ K PRIAMEJ KONZUMÁCIÍ. CHRÁŇTE PRED TEPLOM, MRAZOM A VLHKOSŤOU.

Zloženie: L-citrulin DL-malát 2:1

  100 g Dávka – 3 g
L-citrulin DL-malát 2:1 100 g 3 g
z toho L-citrulin 66,7 g 2 g