Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

WDE - COLLAGEN (kolagén), 300 G, NATURAL

Neohodnotené
Značka: Weider
€19,50
Skladom

Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.

Detailné informácie

Podrobný popis

PATENTOVANÝ KOSTNÝ KOLAGÉN JE ÚPLNE NOVÁ ÚROVEŇ FUNKČNOSTI PODPORUJÚCA TVOJ KRÁSNY VZHĽAD, BEZ ALERGIÍ A VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV!

Výhody kolagénu s horčíkom, vitamínom C a kyselinou hyalurónovou

Kolagénové peptidy (100% Peptan®): Jeho bioaktívne peptidy pochádzajú z kostného kolagénu. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko stráviteľný a vstrebateľný preto je veľmi dobre znášanlivý. Okrem toho neprodukuje žiadne potravinové alergie.

Nie všetky kolagény sú rovnaké:

Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten, ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

Dávkovanie: Jednu porciu denne (10 g rozmiešať v 200 ml vody)