Na stránke sa pracuje. Ospavedlňujeme sa za prípadné nepresnosti. Nurmea je aj na Wolte. Objednať si môžete denne od 08:00 - 21:00 h

Nutriversum - BASIC - CREATIN Unflavoured

Neohodnotené
Značka: Nutriversum
€15
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

VYSOKÝ OBSAH ÚČINNEJ LÁTKY
Čistý, neochutený kreatín monohydrát v prášku. Produkt s extra vysokým obsahom účinných látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt obsahuje čistý kreatín monohydrát v mikronizovanej forme. Kreatín monohydrát používajú športovci už desaťročia na zlepšenie svojej výkonnosti

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkeho, opakovaného a vysoko intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosahuje denným príjmom 3 gramov kreatínu

  • obsah čistého kreatín monohydrátu
  • neochutená forma
  • bez alergénov
  • praktické balenie

Kreatín je zlúčenina tvorená z aminokyselín, prítomná najmä vo svaloch, ale nachádza sa aj v pečeni, obličkách a mozgu.

Kreatín je vysoko účinná zložka na zväčšenie objemu a pravidelne ho používajú mnohí amatérski a vrcholoví športovci na zvýšenie úrovne sily. Nie je to náhoda, pretože zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkych sérií vysoko intenzívneho cvičenia, čo môže viesť k vyššej úrovni tréningu.

Nie je však jedno, aký druh kreatínu sa do tela dostane. Nutriversum Creatine Creatine Powder, čistý neochutený nápojový prášok s kreatínom monohydrátom, neobsahuje cukor, lepok ani laktózu a môžete ho zaradiť do svojho jedálnička, aj keď držíte diétu alebo trénujete na súťaž.

100% čistota, neochutené zloženie a preukázané zvýšenie výkonu - tento Nutriversum Creatine Creatine Powder je skvelým doplnkom pre vaše telo počas súťažnej diéty a pred veľkými súťažami. Objavte ďalšie výhody!

Kreatín monohydrát, ak je vaším cieľom vrcholová forma

Hľadáte doplnok, ktorý vás podporí počas vážnejšieho silového tréningu? Zvýšte svoj výkon s Nutriversum Creatine Creatine Powder, produktom obsahujúcim čistý mikronizovaný kreatín monohydrát!

Či už chcete zvýšiť silu alebo pribrať, Creatine Creatine Powder obsahuje účinnú látku v čistej, neochutenej forme, 100 % čistú, bez akýchkoľvek ďalších prísad, takže nemusíte robiť kompromisy v príjme kreatínu.

Či už chcete zvýšiť silu, nabrať hmotnosť tréningom, alebo jednoducho chcete vyskúšať jednu z najpopulárnejších prírodných zložiek zvyšujúcich silu v kulturistike už desaťročia, Nutriversum Creatine Creatine Powder je pre vás ideálnou voľbou!

Kedy si vybrať nápoj v prášku?

  • Keď hľadáte prípravok s vysokým obsahom účinných látok,
  • Ak hľadáte neochutený vzorec,
  • Ak hľadáte ľahko dávkovateľný kreatín.

Pre koho je určený?

Pre vás, ak

  • sa snažíte zvýšiť svoju silu
  • sa snažíte nabrať telesnú hmotnosť
  • alebo ak jednoducho chcete vyskúšať prostriedok, ktorý je v športovom živote právom známy už desaťročia!

Vyskúšajte ho sami!

POUŽÍVANIE (1 dávka = 1 odmerka (5 g))

Konzumujte 1 dávku (5 g) kreatín monohydrátu v prášku rozmiešanú v 200 ml vody 15 minút pred začiatkom tréningu alebo v dňoch odpočinku s prvým jedlom.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom a chladnom mieste.

VAROVANIE

Nepoužívajte tento výrobok, ak ste tehotná alebo dojčíte. Výrobok nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nemal by sa používať ako náhrada pestrej stravy.