Nutriversum PURE - OATMEAL PRO 600 g

PURE0241 PURE0240 Zvoľte variant
Neohodnotené
  • 1 z 2

Klasické jedlo v novej forme!


  • Zvoľte variantNa dotazNa dotaz
€8,55
  • Príchuť
Kategória: Proteíny
 

Ak sa snažíte viesť zdravý životný štýl, určite ste sa už stretli s ovsenými vločkami, ktoré sú jednou z najzdravších živín, ktoré môžete prijímať, aby ste svojmu telu poskytli energiu.

Ovsené vločky majú toľko pozitívnych účinkov, že by sa nám sem len ťažko všetky vošli, ale jedným z najdôležitejších je neskutočne nízky glykemický index jeho obsahu sacharidov. Vďaka tomu poskytuje nášmu telu energiu počas veľmi dlhej doby bez masívnej inzulínovej odpovede. V spojení s vysokým obsahom bielkovín nielen podporuje zdravé trávenie, ale ešte viac spomaľuje vstrebávanie sacharidov, čo môže byť veľmi prospešné počas diéty za účelom spaľovania tukov.

Ovsené vločky majú taktiež jeden z najvyšších obsahov bielkovín medzi obilninami a jeho obsah minerálov a vitamínov tiež stojí za pozornosť.

Okrem toho, že sa ovsené vločky dajú využiť mnohými spôsobmi, môžu byť aj skvelým doplnkom stravy pre tých, ktorí zápasia s príjmom živín, ktoré sú nevyhnutné pre zdravé fungovanie nášho tela.

Z tohto dôvodu sme vytvorili Oatmeal Pro, ktorý na rozdiel od bežných ovsených vločiek možno využiť pohodlným, ľahkým, vo vode rozpustným spôsobom, čím nám poskytuje všetky užitočné živiny, ktoré ovsené vločky ponúkajú.

Okrem toho z neho môžete robiť zdravé jedlá, ako napr. ovsenú kašu, ovsené palacinky alebo dokonca keksíky bez toho, aby ste sa obávali toho, ako budú chutiť, keďže náš Oatmeal Pro je dostupný v dvoch lahodných príchutiach, ktoré sú banán a čokoládová pralinka.

 

Pre koho je vhodný?

Pre vás, ak

  • držíte diétu na spaľovanie tukov a hľadáte náhradu stravy, ktorá zaženie hlad a dodá vám energiu na dlhý čas s nízkym obsahom kalórií,
  • chcete zvýšiť svoju váhu, ale je pre vás nemožné jesť potrebné množstvo sacharidov,
  • chcete takýto produkt používať na varenie zdravých jedál,

alebo len chcete na vlastnej koži zažiť všetky zdravé benefity ovsených vločiek!

Skúste to aj Vy!

 

Odporúčanie

Rozmiešajte 1 porciu (30 g) Oatmeal Pro v 250 ml studenej vody, alebo ho môžete použiť na prípravu zdravých jedál podľa svojej chuti!

Balenie: 600 g (20 porcií)

Príchute: banán, čokoládová pralinka

 

Výživové údaje

Porcia: 1 odmerka (30 g)

Porcií v balení: 20

 

/ 100 g

/ 30 g

/ RHP %*

Energia

1 491-1 531 kJ / 354-364 kcal

447-459 kJ / 106-109 kcal

5-6 %

Tuky

   z toho nasýtené tuky

7,5-7,8 g

1,3-1,8 g

2,3 g

0,4-0,5 g

3 %

2-3 %

Sacharidy

   z toho cukry

53-56 g

1,2-1,3 g

16-17 g

0,4 g

6-7 %

0 %

Vláknina

10 g

3 g

ł

Bielkoviny

13 g

3,9 g

8 %

Soľ

0,5 g

0,15 g

3 %

*RHP: Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého človeka (8 400 kJ/2 000 kcal).

ł: RHP nebola stanovená.

Poznámka: V závislosti od jednotlivých príchutí sa môžu výživové údaje produktu líšiť.

 

Zloženie: múka z ovsených vločiek, ovsené vločky, arómy, inulín (z čakanky), emulgátor (xantánová guma), soľ, sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), vanilkové kryštály.

Poznámka: V závislosti od jednotlivých príchutí môže produkt obsahovať odtučnený kakaový prášok (9%) a/alebo farbivo tartrazín**.

**Tartrazín – môže mať vedľajšie účinky na správanie a pozornosť detí.