Nutriversum WSHAPE - Vegan Collagen Support 100 kapsúl

WSHAPE0022
Neohodnotené

Podpora tvorby kolagénu vhodná pre vegánov!


  • Na dotaz
€11,40
Kategória: Kolagény
Položka bola vypredaná...
 

Všetci vieme, aký je kolagén dôležitý, keďže tvorí až 75 % našej pokožky, avšak postupom rokov množstvo kolagénu v tele klesá, a preto koža stráca svoju pevnosť. Dopĺňanie kolagénu prostredníctvom doplnkov stravy môže do veľkej miery zvrátiť tento proces a môže pomôcť obnoviť pevnosť pokožky v prípade prirodzeného výskytu vrások a popôrodného sťahovania brucha.

To je dôvod, prečo moderné doplnky stravy ponúkajú niekoľko druhov kolagénových produktov, ale všetky majú jednu vec spoločnú: keďže kolagén sa prirodzene vyskytuje v živočíšnych produktoch, žiadny z nich nespĺňa potreby vegánstva alebo vegetariánstva.

Ale to je minulosťou!

Vycítili sme potrebu a prispôsobili naše portfólio! Vytvorili sme takú zmes, ktorá vytvára unikátny most medzi pozitívnymi účinkami kolagénu a vegánskym životným štýlom.

Dajte svojmu telu vedieť!

WSHAPE – Vegan Collagen Support je produkt, ktorý úplne vylučuje akýkoľvek zložku, ktorá pochádza zo živočíšnych produktov, keďže neobsahuje celý kolagénový proteín, ale obsahuje unikátny matrix všetkých starostlivo vybraných aktívnych látok, ktoré sú perfektnou kombináciou pre naše telo, aby mohlo produkovať tento proteín s mimoriadnymi účinkami na naše zdravie. Pri užívaní nášho produktu si budete istí, že vaše telo dostáva potrebnú zásobu kolagénu z toho NAJLEPŠIEHO dostupného zdroja – z vás.

  • Unikátne zloženie.
  • Zložky pre podporu vlastnej produkcie kolagénu.
  • 100 % vegánsky.
  • Obohatený o kyselinu hyaluronovú.

 

Ako doplnok užívať?

Užívajte 1-1 kapsuly s prvým a posledným jedlom dňa a zapite dostatočným množstvom vody!

Balenie: 100 kapsúl (50 denných dávok)

Varovanie: Neprekračujte denný príjem! Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu a mali by byť vždy uchovávané mimo dosahu detí.

 

Výživové údaje

Porcia: 1 vegánska kapsula

Denná dávka: 2 vegánske kapsuly

Porcií v balení: 100/50

 

/ 1 vegánska kapsula

/ 2 vegánske kapsuly

Vitamín C

15 mg (18% RVH*)

30 mg (36% RVH*)

Zmes aminokyselín

-          glycín

-          L-hydroxyprolín

-          L-glutamín

-          L-alanín

-          L-arginín

-          L-prolín

350 mg

106 mg

64 mg

49 mg

47 mg

44 mg

40 mg

700 mg

212 mg

128 mg

98 mg

94 mg

88 mg

80 mg

Kyselina hyaluronová

50 mg

100 mg

Bambusová vláknina

20 mg

40 mg

Extrakt z brusnicových plodov (vaccinium macrocarpon)

 

10 mg

 

20 mg

*RVH: Referenčná výživová hodnota priemerného dospelého človeka.

 

Zloženie: zmes aminokyselín (glycín, L-hydroxyprolín, L-glutamín, L-alanín, L-arginín, L-prolín), vegánsky obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo [oxid titaničitý]), kyselina hyaluronová, objemové činidlo (maltodextrín), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), bambusová vláknina, kyselina L-askorbová, extrakt z brusnicových plodov (vaccinium macrocarpon) 36:1.